Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dotacje do termomodernizacji, wymiany pieca, okien, dachu. Wielki program rządu

  • Autor 

czystepowietrze0918Pierwsza w historii tak wielka akcja rusza. Rozmiar i zakres oraz programu rządowego dotyczącego ograniczenia niskiej emisji porównuje się tylko z programem 500 plus.

Ogromne pieniądze uruchomione przez rząd RP w celu poprawy jakości naszego życia poprzez ograniczenie niskiej emisji czyli substancji, które podczas spalania wydzielają się z naszych kominów i powodują zagrożenie zarówno dla przyrody nas otaczającej, jak i nas samych.

Prezentację programu dal zainteresowanych jaworznian przygotowało Ministerstwo Środowiska we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a popołudniowe spotkanie zorganizował Poseł na Sejm, Pan Dariusz Starzycki


dotacje cieplo emisja 12Doskonała, przejrzysta i zrozumiała dla każdego prezentacja założeń programu i z jaką mogli zapoznać się przybyli na spotkanie, zaowocuje zapewne składaniem wniosków przez mieszkańców.

Ale tym razem, w przeciwieństwie do innych prób poradzenia sobie z problemem, zarówno środki, jak i czas w którym każdy obywatel może złożyć wniosek są na tyle obszerne, że teoretycznie każdy właściciel powinien coś zyskać remontując swój dom, ulepszając jego ogrzewania, izolując go bądź wprowadzając tak zwane alternatywne źródła ciepła.

 

dotacje cieplo emisja 11ZAPRASZAMY DO POBRANIA PREZENTACJI W KTÓREJ ZNAJDUJE SIĘ CAŁA WIEDZA O MOŻLIWOŚCIACH POZYSKANIA DOPŁAT BĄDŹ POŻYCZEK - Czyste_powietrze_ulotka.pdf

W spotkaniu wzięli udział Poseł na Sejm, Pan Dariusz Starzycki, Zastępcy Prezydenta Jaworzna" Pani Monika Bryl i Pan Tadeusz Kaczmarek, Radna Sejmiku Ślaskiego, pani Maria Materla, radni RM w Jaworznie, Ale oczywiście najwięcej było jaworznian z zainteresowaniem przysłuchujących się prezentacji, jak i mających spor pytań, wątpliwości, ale i słów uznania dla zainteresowania Państwa nie tylko pojedynczym obywatelem, ale całością problemów, z którymi spotyka się lokalna i ponadlokalna społeczność.

dotacje cieplo emisja 6dotacje cieplo emisja 4dotacje cieplo emisja 18dotacje cieplo emisja 14

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us