Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Przepraszam, nie przeszkadzam? - Premiera już 16 czerwca

 

Przepraszam nie przeszkadzamPo raz kolejny Teatr oddzielny zapraszana przygotowany przez siebie spektakl teatralny. To zgrana grupa osób, które swój czas poświęcają na rozwijanie talentów scenicznych. Śpiewają, biorą udział w przedstawieniach.

Ich zaangażowanie to niewątpliwa zasługa Pani Anny Korczyk, która niestrudzenie od lat skupia wokół siebie najlepsze młode talenty, pisząc dla nich scenariusze, piosenki, reżyserując, dbając o scenografię.

Każda premiera odbija się dużym echem wśród miłośników teatru w mieście, dowodząc, że praca i entuzjazm pozwalają osiągać naprawdę wiele.

Spektakl ?Przepraszam, nie przeszkadzam??, jest swoistym kalejdoskopem.
Przed naszymi oczami przesuwają się przypadkowi ludzie z ich na pozór powszednimi dramatami, które jednak uzyskują nowy, głębszy wymiar podczas nieoczekiwanych spotkań.

I wystarczy kawałek rzeczywistości, a w nim taka sobie zwyczajna ławka w miejskim parku, by jeden przypadek pociągnął za sobą lawinowo inne, a na nie zaczęły nakładać się okoliczności, tkające z przypadkowej materii, miejsca i czasu, wątki znaczące dla każdego z tych, którzy pozwolili sobie na drobny relaks, na tejże właśnie ławeczce.

Aby zaczęło toczyć się życie w nowych, zaskakujących dla samych uczestników tego dramatu odsłonach. Ale jest i róża, a jej rola jest nie do ocenienia. Prowadzi losy ludzi tak, jakby dotknęła ich ręka samego Boga.

Swoistym dopełnieniem wydarzeń są znane i bliskie każdemu polskie piosenki z końca poprzedniego stulecia.

Scenariusz i reżyseria - Anna Korczyk
Przygotowanie wokalne - Małgorzata Rogala
Muzyka - Dariusz Łętowski

Data premiery - 16.06.2018 - 19.00 i 17 06 2018 18.00
Czas trwania - 100 min

Obsada - Katarzyna Biały, Kajetan Bystry, Agnieszka Chyla, Aleksandra Jelonek, Rafał Jedlecki, Piotr Knapik, Michał, Korczyk, Ewa Kowalcze, Dariusz Łętowski, Jaśmina Madej, Aleksandra Mistarz, Karolina Kowalczyk, Aleksandra Rejdych, Ewa Szpak, Natalia Świętosławska i Anna Wawrzyńczak

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us