Menu

Dni Otwarte w Tauron Wydobycie S.A. - Konferencja Zakupowa

  • Autor 

 

konfer tauron 50618 14Strategia grupy Tauron, polega na tworzeniu nowoczesnego modelu biznesowego, na nowoczesnej kulturze organizacyjnej, i kulturze wartości oraz na doskonałej organizacji każdego poziomu funkcjonowania firmy.

Tauron Wydobycie S.A. (wcześniej, do 23 lutego 2014 roku - Południowy Koncern Węglowy) z siedzibą w Jaworznie powstał w 2005 roku z połączenia ZGE Janina oraz ZGE Sobieski.

Od grudnia 2016 roku model Obszaru Wydobycie to centrum zarządcze oraz trzy zakłady górnicze - Sobieski w Jaworznie, Janina w Libiążu i Brzeszcze w Brzeszczach. Jako producent węgla, obszar Wydobycie posiada około 33 % zasobów bilansowych węgli energetycznych złóż czynnych w kraju oraz dziesięcioprocentowy udział z krajowym rynku sprzedaży węgla.

konfer tauron 50618 54W celu coraz bardziej efektywnego funkcjonowania, Tauron Wydobycie zabiega o klientów zarówno biznesowych, jak i indywidualnych wdrażając nowe sposoby sprzedaży, atrakcyjne ceny i szeroki zakres innej współpracy.

5 czerwca w trosce o swoich klientów oraz kontrahentów Spółka Tauron Wydobycie zorganizowała w Katowicach w Hotelu Angelo konferencję sprzedażową, w ramach Dni otwartych dla kontrahentów TWD.

Konferencja skierowana była zarówno do klientów jak i do dostawców.

Omówiono najbliższe plany inwestycyjne, nakreślono specyfikę zamówień publicznych, które w najbliższym czasie zostaną przeprowadzone.

konfer tauron 50618 46W pierwszej części przedpołudniowego panelu, aby zobrazować strategie firmy głos zabrali Wiceprezes Zarządu ds. Ekonomiczno-Finansowych Łukasz Gębala, Dyrektor Wykonawczy d.ds Zakupów Krzysztof Gołdys, oraz w imieniu platformy Zakupowej, Iwona Zubel.

W części branżowej zaproszeni goście spotkali się ze specjalistami w zakresie remontów i usług oraz w zakresie dostawy materiałów i najmu maszyn i urządzeń.

Sporo przedstawicieli zakładów i przedsiębiorstw skorzystało z indywidualnych rozmów na stanowiskach dotyczących platformy zakupowej oraz optymalizacji procesu zakupowego.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us