Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Aktywne dzielnice wielki rodzinny program miasta Jaworzna

 

aktywnedzielniceplakJuż 9 czerwca rodzinną imprezą w Niedzieliskach rozpocznie się projekt pod nazwą "Aktywna Dzielnica". Cykl 26 pikników, festynów i koncertów w poszczególnych osiedlach odbywać się będzie w ramach programu "Jaworzno Wspiera Rodziny".

- Program "Jaworzno Wspiera Rodziny" to najlepsza inwestycja, którą jako Prezydent mogę sobie wyobrazić, inwestycja w mieszkańców Jaworzna. To co sprawia, że dane miasto jest wyjątkowe to nie nowe drogi, chodniki i duże inwestycje, ale zadowolenie mieszkańców, ich jakość życia - podkreśla Prezydent Miasta Paweł Silbert. - Chcemy poprzez zapewnienie równych szans, zwiększenie bezpieczeństwa oraz promując aktywność podać pomocną dłoń wszystkim rodzinom w Jaworznie.

W ramach programu "Aktywna Dzielnica" w poszczególnych osiedlach co weekend odbywać się będą zajęcia i zabawy dla całych rodzin. Na mieszkańców będzie czekać szereg niespodzianek i atrakcji, m.in. zajęcia dla dzieci, rodzinne zmagania, konkursy, quizy, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy!

Pierwsza z imprez odbędzie się w sobotę, 9 czerwca przy Szkole Podstawowej nr 3 w Niedzieliskach. Kolejne: 16 czerwca (sobota) w Parku Lotników w Osiedlu Stałym i 30 czerwca (sobota) na Rynku w Byczynie.

- Serdecznie zapraszam do udziału w imprezach. Mam nadzieję, że wydarzenia organizowane w ramach projektu "Aktywna Dzielnica" pozwolą Państwu na dobrą i przyjemną zabawę w towarzystwie najbliższych, przyjaciół i znajomych - mówi zastępca prezydenta Monika Bryl.

W organizację wydarzenia włączyły się wszystkie miejskie instytucje.

 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us