Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Pan Paweł Silbert ogłosił swój start w wyborach na prezydenta Jaworzna.

  • Autor 

Paweł Silbert29 maja w godzinach południowych za pośrednictwem internetu, Prezydent Jaworzna, Pan Paweł Silbert ogłosił, że ma zamiar ubiegać się ponownie o ten urząd w nadchodzących wyborach samorządowych.

To dobra wiadomość dla jaworznian, którzy są w zdecydowanej większości usatysfakcjonowani rozwojem naszego miasta od wielu lat, kiedy Pan Paweł Sibert sprawuje tę zaszczytną funkcję.

Ogromna ilość inicjatyw, pozytywne zmiany we wszystkich dziedzinach funkcjonowania organizmu, jakim jest samorząd, sukcesy, które pozwalają mieszkańcom być dumnymi ze swojego miasta powodują, że wiadomość o ponownej kandydaturze obecnego prezydenta jest wiadomością bardzo dobrą i zapewne zostanie przyjęta z wielkimi nadziejami przez jaworznian.
Na profilu społecznościowym Prezydenta czytamy"

"W nadchodzących wyborach samorządowych będę kandydował na urząd Prezydenta Jaworzna. W wyborach na tę odpowiedzialną funkcję zawsze brałem udział jako kandydat niezależny. Tak samo będzie również w najbliższych ? wystartuję z listy Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto. Każdy głos poparcia od osób prywatnych i organizacji jest dla mnie niezwykle motywujący. Wszystkim za to poparcie bardzo dziękuję."

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us