Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Czy eM Band z Grubsonem zdobędą Fryderyka 2018?

  • Autor 

em band jaworzno orkiestra 0317 82FRYDERYKI to nagrody przyznawane przez polskie środowisko muzyczne ? muzyków, autorów, kompozytorów, producentów muzycznych, dziennikarzy i branżę fonograficzną, zrzeszonych w Akademii Fonograficznej.

Nagroda przyznawana jest w trzech głównych kategoriach: muzyka rozrywkowa, muzyka poważna i jazz z podziałem na podkategorie.

W tym roku w kategorii muzyki rozrywkowej jako album roku Hip Hop nominowano między innymi płytę "Gatunek L" Grubsona. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że płyta nagrana została wraz z naszą Orkiestrą Rozrywkową Miasta Jaworzna eM Band.


Marek Malisz, dyrektor orkiestry, nie kryje swojego podekscytowania tym faktem. Sama nominacja jest wielkim wyróżnieniem, ale, jak mówi, za wcześnie marzyć o wielkim sukcesie - konkurencja jest ogromna - w tej puli znaleźć możemy takie sławy jak O.S.T.R. czy Taco Hemingway.
My, nasz portal, będący przy każdym sukcesie eM Bandu, kibicujący zawsze, kiedy coś dobrego dzieje się wokół zespołu, również teraz trzymamy kciuki i życzymy wielkiej wygranej.
Jeden z klipów z płyty:

                            Okładka Płyty GRUBSONA

 

gatunek l b iext50970806

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us