Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Konkurs wokalno instrumentalny Future Star - oficjalne wyniki

  • Autor 

 

futurestar1 2Nie ustaje działalność Stowarzyszenia "Jaworzno to My" dla pomyślności Domu Dziecka w Jaworznie.

Już po raz trzeci w tym roku zostanie zorganizowany koncert charytatywny z którego zebrane środki przeznaczone zostaną na wakacje dla wychowanków Powiatowej Placówki Szkolno Wychowawczej.

W tym roku w koncercie wezmą udział zwycięzcy przesłuchań FutureStar - pierwszego takiego konkursy w Jaworznie. O przebiegu konkursu i o zwycięzcach czytamy w komunikacie Stowarzyszenia "Jaworzno to My".futurestar1 30Pierwsza edycja konkursu ,,FutureStar" zakończona. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie. Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Mamy nadzieję, że dzisiaj rozpoczęła się niejedna wielka kariera muzyczna. (Na zdjęciu Kamil łach - Prezes Stowarzyszenia).

 

Wyniki konkursu ,,FutureStar".

Kategoria soliści:
1 miejsce - Natalia Świętosławska
2 miejsce - Olivia Klinke
3 miejsce - ex aequo Magdalena Wydriński i Nicol Błońska
Wyróżnienie - Aurelia Radecka

Kategoria zespoły:
1 miejsce - Szef Band
2 miejsce - All life of Shame
3 miejsce - nie przyznano

Zaproszenia do wystąpienia na III Koncercie Charytatywnym na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie, który odbędzie się 20 maja w Młodzieżowym Domu Kultury im. Jaworzniaków w Jaworznie trafiły do zwycięzców obu kategorii czyli do Natalii Świętosławskiej i zespołu Szef Band.

Nagroda specjalna w postaci vouchera na nagranie piosenki w studiu Fabryki Talentów powędrowała do Olivii Klinke.

Już teraz zapraszamy do udziału w naszym koncercie charytatywnym na rzecz wychowanków Domu Dziecka. Wakacje tuż tuż... zadbajmy o to aby dzieciaki miały szansę również odpocząć.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us