Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Renata Przemyk, dama muzycznego undergroundu w Katowicach już w niedzielę !

renata przemyk 1KONCERT
RENATA PRZEMYK

Specjalna Oferta !

Występ odbędzie się 22 kwietnia 2018 roku o godz. 19:00
w Pałacu Młodzieży w Katowicach


Renata Przemyk "Ya Hozna" i "The Best Of" w Katowicach!

Po niezwykle udanych koncertach w Wrocławiu, Warszawie, Poznaniu i w Krakowie podczas którego mieliśmy okazję do wysłuchania po raz pierwszy od wielu lat pełnego materiału z kultowej już płyty ?Ya Hozna?, Renata Przemyk powraca do Katowic i z pełnym składem koncertowym zagra 22 kwietnia w sali Pałacu Młodzieży w Katowicach .

Podczas koncertu usłyszymy znane publiczności, a dawno nie wykonywane, piosenki z pierwszej płyty Renaty Przemyk ?Ya Hozna? takie jak: ?Babę zesłał Bóg?, ?Samolot?, ?Makijaż twarzy?, ? Prinsówna?, ?Kochaj mnie jak wariat?, ?Tortury? a może i ?Protest Dance? oraz najbardziej znane utwory Renaty z jej wszystkich płyt

(m.in.: ?Ten taniec?, ?Zero?, ?Kochana?, ?Odjazd?, ?Bo jeśli tak ma być? i wiele innych) i kilka piosenek z najnowsze płyty ?RZEŹBA DNIA?. Koncert wyróżnia dynamiczny i rockowy charakter oraz specjalnie przygotowany repertuar i zaskakujące aranżacje.

Renacie na koncercie towarzyszy zespół w składzie: Grzegorz Palka (gitary), Piotr Wojtanowski (bas, wokal), Sławek Puka (perkusja), Kamil Błoniarz (akordeon) i Krzysztof Pająk (instrumenty klawiszowe).

Czas trwania programu to prawie 2 godziny.
Cena biletów:
60 zł!

Indywidualnie bilety można nabyć na stronie internetowej: www.biletyna.pl
Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 608-785-994

Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.
Zapraszamy!

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us