Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Park wodny coraz bliżej - otwarcie już 10 sierpnia!

  • Autor 

parkwodny 220718 1 2

I już wszystko wiadomo. Zagadką jest tylko pogoda, jaka w ten dzień raczy nam towarzyszyć. Wprawdzie charakter placu wodnego jest taki, że czy będzie padać, czy też nie będzie, to zabawa w wodzi i tak jest zabawą w wodzie, to jednak fajnie będzie, kiedy pogoda będzie słoneczna a wręcz upalna.

 

 

10 sierpnia w piątek w godzinach 12 - 18 odbędzie się inauguracja wodnego Parku, który powstaje na plantach

W programie m.in.:
- strefa animacji dla dzieci,
- zawody piłki plażowej,
- strefy relaksu,
- hawajska fotobudka,
- hawajskie koło fortuny,
- zabawy i konkursy!

 

 

W marcu odwiedziliśmy rodzą się budowę parku wodnego na plantach. Prace ruszyły wtedy z kopyta i dawały nadzieję na zakończenie ich w przeciągu kilku miesięcy.

Dziś rysuje się realna, kilkutygodniowa perspektywa inauguracji wodnego brodzenia i cieszenia się ochłodą w tym zupełnie nowym, w Jaworznie miejscu rekreacji i odpoczynku. Słychać głosy, ze może to nastąpić już za dwa, trzy tygodnie.  Elementy betonowe są docinane, szlifowane, profilowane, drewniane ławki poszerzają swój zasięg a rośliny zarówno wodne, jak i typowo rabatkowe czekają na posadzenie. Jakoś trudno nam oswoić się z panującą modą na nasadzanie toteż zostajemy przy posadzeniu albo po prostu sadzeniu.

 Zapraszamy do obejrzenia coraz bardziej przypominającego końcowy efekt Parku wodnego na Plantach.

 


parkwodny0318 5A no słychać, widać, raczej może jeszcze nie czuć, bo wiosna dopiero budzi się do życia, ale jak tylko kwiecie zapachnie, nie omieszkamy o tym poinformować.
Dzisiaj jednak odwiedziliśmy budowę i choć przemieszczanie się w codziennych półbutach po terenie, gdzie jeżdżą ciężkie samochody i mieszają błoto, nie jet komfortowe, to udało nam się zrobić kilka zdjęć ukazujących już dość dobrze zarys wodnych oczek, gdzie będzie można pospacerować boso.

O pływaniu raczej nie będzie można marzyć, bo wody będzie najwyżej po kolana.

Ale to będzie zapewne jedno z najbardziej obleganych przez dzieci ale chyba i dorosłych miejsc w mieście podczas upałów.

Przyjrzyjmy się więc temu fantastycznemu przedsięwzięciu, jeszcze w fazie wczesnej organizacji.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us