Menu

InPost szuka lokalizacji pod nowe Paczkomaty w województwie śląskim

  • Autor 

Paczkomat InPost

InPost szuka lokalizacji pod nowe Paczkomaty? w województwie śląskim.
To szansa dla rozwoju lokalnych biznesów

Grupa Integer.pl zainwestuje w rozbudowę sieci Paczkomatów? InPost w województwie śląskim. W ciągu najbliższych miesięcy uruchomionych zostanie tu blisko 100 nowych urządzeń. Pojawią się one nie tylko w miejscowościach, w których dotychczas ich nie było, ale planowane są także nowe lokalizacje w tych miastach, w których mieszkańcy już korzystają z usług InPost. Paczkomaty? staną m.in. w miastach: Blachownia, Chybie, Czechowice-Dziedzice, Chełm Śląski, Bojszowy, Herby, Lędziny, Miasteczko Śląskie, Łazy i Kalety. Firma szuka lokalizacji celem postawienia nowych maszyn prosząc o pomoc lokalne władze, a także oferując dogodne warunki właścicielom nieruchomości i lokalnych sklepów. Paczkomaty? InPost to nowe możliwości rozwoju lokalnych biznesów.

Paczkomat? InPost to korzyści nie tylko dla właścicieli nieruchomości udostępniających przestrzeń swojej działki, ale także dla wielu innych przedsiębiorców. Analizy wykazują, iż Paczkomaty? InPost dynamizują biznesy zlokalizowane w ich okolicy. Paczkomat? w zależności od umiejscowienia odwiedza od kilkuset do kilkunastu tysięcy osób miesięcznie. Z analiz InPost wynika, iż obecność maszyny przy sklepie spożywczym zwiększa jego obroty do nawet kilkunastu procent. Paczkomat? w okolicy to więcej klientów dla lokalnych handlowców, czy usługodawców tj. piekarnia, szewc, czy salon kosmetyczny etc.

Paczkomaty? InPost to idealne rozwiązanie dla zajętych osób. Przesyłka jest gotowa do odbioru 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. A proces odbioru i nadawania przesyłek został uproszczony do maksimum. Nowe maszyna to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie usługami Paczkomatów? InPost. Tylko w ubiegłym roku wolumen przesyłek nadanych do Paczkomatów InPost wzrósł o ponad 50% r/r.

Każda z osób z województwa śląskiego zainteresowana zaoferowaniem swojej lokalizacji może zadzwonić do lokalnego koordynatora InPost. Dla województwa śląskiego jest nim Piotr Tafil, a jego numer telefonu to 603658276, e-mail ptafil@inpost.pl.

?Chcemy aby Paczkomaty? trafiły także do mniejszych miejscowości, tak by także ich mieszkańcy mogli cieszyć się dostępem naszych usług. W ubiegłym roku obsłużyliśmy 60 mln przesyłek. Największy wzrost notujemy w segmencie Paczkomatów?. Dlatego w bieżącym roku uzupełniamy naszą sieć o kolejne miejscowości i lokalizacje. Tak aby Paczkomat był dostępny dla każdego naszego klienta - za rogiem ? i dzięki temu mógł on odebrać przesyłkę wracając późno z pracy, przed odbiorem dzieci ze szkoły, czy nawet w trakcie weekendowego spaceru. Mieszkańcy państwa miejscowości będą mieli od teraz możliwość korzystania z niewiarygodnie prostego (wystarczy numer telefonu i kod otrzymany SMS-em!) i szybkiego (już dzień po nadaniu) odbioru zamówienia ? w dodatku o dowolnej porze w ciągu dnia i nocy ? przez 7 dni w tygodniu. Bez kolejek, w kilkanaście sekund? ? powiedział Rafał Brzoska, założyciel i prezes zarządu Grupy Integer.pl, właściciela marki InPost.

Brzoska dodał, że InPost rozbudowuje sieć Paczkomatów? w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów. W 2017 roku zostały opublikowane badania, które wskazują, że odbiór za pośrednictwem Paczkomatów stał się drugą najpopularniejszą formą dostawy po dostawach kurierem, deklasując przy tym dostawy pocztą. Więc nie jest zaskoczeniem, że spływają do nas prośby o postawienie Paczkomatów? praktycznie z całego kraju. Dlatego intensywnie się rozwijamy i chcemy, aby coraz więcej klientów miało szybki i łatwy dostęp do Paczkomatu? ? podkreśla prezes Grupy Integer.pl

Paczkomaty? InPost cieszą się tak dużym powodzeniem, że firma zdecydowała się na kolejny etap rozbudowy własnej sieci. Jest to odpowiedź zarówno na coraz większy popyt na usługi paczkomatowe, jak i na silny rozwój całego sektora e-commerce, a w konsekwencji coraz większą ilość paczek z przedmiotami zakupionymi w Internecie do dostarczenia. W całej Polsce znajduje się już 2800 maszyn. A zainteresowanie usługami Paczkomatów? InPost cały czas rośnie. Tylko w ubiegłym roku wolumen przesyłek do Paczkomatów InPost wzrósł o ponad 50% r/r.

Paczkomat? InPost pozwala na wygodne i szybkie nadawanie oraz odbieranie przesyłek. To idealne rozwiązanie dla zabieganych osób ? przesyłka jest gotowa do odbioru 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. To paczka czeka na odbiorcę, a nie Klient na przesyłkę. Paczkomaty są umieszczone w dogodnych lokalizacjach ? na stacjach benzynowych, przy hipermarketach i centrach handlowych. Dzięki temu można odebrać paczkę po drodze do pracy, na uczelnię, czy na zakupy.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us