Menu

ogłoszenie bezpłatne

Rozdano klucze do mieszkań w Osiedlu Sfera

  • Autor 

 

jtbssfera18 22Mieszkania wręcz pachną nowością. Wszystkie jasne, ciepłe, zachęcające do wejścia i zadomowienia się.
W poniedziałek, 5 lutego zostały poświęcone i choć dokonujący tego obrzędu ksiądz dr Mariusz Karaś - kanclerz Kurii Sosnowieckiej, podczas zamaszystych ruchów kropidłem, powiedział, że zapewne woda święcona nie doleci do budynków, to symbolika stanie się opatrznością dla mieszkających tu jaworznian.

W przeddzień odwiedziliśmy osiedle jeszcze niemal puste, kiedy wszystko było przygotowane do uroczystości przekazania kluczy kilka zdjęć z tego spaceru można zobaczyć tutaj - Nowe mieszkania w osiedlu Sfera już gotowe. Mamy zdjęcia "obejścia"

jtbssfera18 66Prezydent Paweł Silbert wraz z zastępcą Moniką Bryl wręczyli nowym lokatorom klucze do mieszkań w "Osiedlu Sfera". Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oddało tutaj do użytku pierwszych 9 bloków z 84 lokalami na wynajem.

W uroczystości udział wzięli m.in. także Janusz Łach - prezes JTBS Sp. z o.o., Maria Materla - radna Sejmiku Województwa Śląskiego oraz ks. dr Mariusz Karaś - kanclerz Kurii Sosnowieckiej.

- Bardzo cieszy mnie fakt, że w naszym mieście tak szybko rozwija się rynek nieruchomości i cały czas wzbogacana jest oferta mieszkaniowa.

jtbssfera18 26Dbamy o to, by była korzystna i atrakcyjna, a przez to zachęcała do osiedlania się w Jaworznie - mówi prezydent Paweł Silbert. - Inwestycje realizowane przez Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego wpisują się w naszą prorodzinną politykę rozwoju miasta.

Przez kilka ostatnich lat działania związane z budownictwem mieszkaniowym zmieniły krajobraz wielu jaworznickich dzielnic, czyniąc je atrakcyjnymi miejscami do mieszkania i codziennego życia. "Osiedle Sfera" to kolejna inwestycja oferująca mieszkańcom doskonałe warunki do zamieszkania, z dobrą komunikacją i zapleczem rekreacyjnym.

Mieszkania mieszczą się w 3-kondygnacyjnych budynkach (parter, I piętro i poddasze użytkowe) i składają się z 6-11 lokali każdy.


jtbssfera18 33"Osiedle Sfera" to największa inwestycja mieszkaniowa od czasów budowy osiedla Gigant w latach 80-90 XX w.

Na nowym osiedlu znajdą się 402 mieszkania i ponad 800 miejsc parkingowych. Ponadto mieszkańcy będą mieli do dyspozycji m.in. boisko wielofunkcyjne i plac zabaw.

Dopełnieniem krajobrazu ma być pełna infrastruktura drogowa oraz liczne drzewa i krzewy, których nasadzenia są tak zaplanowane, by każdemu z budynków wielorodzinnych zapewnić kameralność.

Aktualnie trwa II etap budowy osiedla, w którym dostępnych będzie 90 mieszkań na wynajem oraz 23 mieszkania na własność. Kolejne planowane przekazanie kluczy odbędzie się jeszcze jesienią tego roku.

Zapraszamy do galerii z rozdania kluczy, w której niemal każdy przyjmujący je z rąk władz miasta, ma u nas zdjęcie z tego aktu. ROZDANIE KLUCZY - GALERIA- TUTAJ

 

fotouslugia

UWAGA Miej szacunek dla mojej pracy. Wszystkie fotografie chronione są prawem autorskim. Dozwolone kopiowanie wyłącznie do prywatnego użytku. Publikacja w innych mediach, również społecznościowych, wymaga zgody autora i uzgodnienia warunków wykorzystania. W innym wypadku to kradzież, co może być przedmiotem roszczeń prawnych. Zachęcamy do udostępniania i zamieszczania linka do artykułu LINKUJ - NIE KOPIUJ! .

 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us