Menu

ogłoszenie bezpłatne

Rejs Niepodległości - głosuj na Madzię i Tomka

  • Autor 

glomadziatomekMadzię Ples czytelnicy naszego portalu znają doskonale.
Ona to od wielu lat umila wszelkie miejskie wydarzenia kulturalne swoim pięknym głosem.
Wychowanka Pana Zbigniewa Rutkowskiego, zdobywczyni wielu prestiżowych nagród na festiwalach piosenki, dziś pojawia się w mieście rzadziej z racji studiów w dalekim mieście.

Ale nie zapomina o Jaworznie i kiedy tylko pojawiła się możliwość wyrażenia sympatii do swojej małej ojczyzny zrobiła to.


Magda bierze udział w konkursie o udział w jednym z etapów rejsu dookoła świata Darem Młodzieży. Jest to tak zwany "Rejs Niepodległości".
Tak pisze prośbę do znajomych i wszystkich , którzy chcą jej pomóc: "Potrzebujemy z moim chłopakiem, Tomkiem Gąsiorem, głosów pod zdjęciami, aby przejść do drugiego etapu konkursu.
Oboje nie lubimy spamu i rzadko prosimy o lajki, ale tym razem postanowiliśmy zawalczyć o nasze marzenia. Potrzebujemy Twojego głosu w konkursie o udział w Rejsie Niepodległości, czyli rocznym rejsie Darem Młodzieży dookoła świata. Zwycięzcy konkursu będą mogli popłynąć na jeden z etapów tego rejsu i bardzo chcielibyśmy znaleźć się wśród nich.:
A więc nie pozostaje nam nic innego, jak tylko prosić o wsparcie Madzi i Tomka
Zapraszamy na profil - https://www.facebook.com/events/137459660275482/ - tu można znaleźć informację, jak i gdzie głosować.
Cała sprawa trwa kilka sekund, a możemy sprawić radość naszym znajomym.
Gorąco zachęcamy do tego wspaniałego gestu.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us