Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Burmistrz Chrzanowa nietrzeźwy za kierownicą

  • Autor 

.Aż gorąco w internecie i na ulicach od informacji, która pojawiła się rano, 22 lutego.

Burmistrz małopolskiego Chrzanowa Marek N. został zatrzymany za jazdę samochodem po pijanemu.

W nocy Marek N. wjechał w drewniane ogrodzenie na głównej ulicy miasta.

Miał w organizmie 1,6 - 1,7 (różnie podają źródła) promila alkoholu. Policja zwróciła uwagę na samochód burmistrza, kiedy ten złamał nakaz skrętu w prawo, wyjeżdżając sprzed galerii handlowej


Informacja ukazała się między innymi w portalu Onet.pl
http://wiadomosci.onet.pl/krakow/burmistrz-chrzanowa-zatrzymany-za-jazde-po-pijanemu/9bytt 

 

Marek N. jest fiilozofem, który między innymi prowadzi prywatną Kancelarię Prawniczą w Jaworznie. W wyborach samorządowych pokonał dotychczasowego Burmistrza Ryszarda Kosowskiego. W drugiej turze wyborów poparło go 5710 osób, a Kosowskiego 5283 osoby.
Tak oto nasze sąsiednie miasto czekają najprawdopodobniej nowe wybory prezydenckie.

Marek N.

Skończył studia magisterskie na trzech kierunkach jednocześnie: prawo, filozofia oraz politologia z dziennikarstwem. Wszystkie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Doktorat z nauk humanistycznych bronił na Uniwersytecie Papieskim w Krakowie. Przymierza się do habilitacji. Zna pięć języków obcych: angielski, niemiecki, rosyjski, a także łacinę i grekę.
Jest autorem kilkunastu publikacji, głównie filozoficznych. Od 8 lat udziela bezpłatnych porad prawnych w różnych instytucjach. Jaworznianie znają go miedzy innymi z ciekawych spotkań - wykładów w Miejskiej Bibliotece Publicznej w cyklu: "Filozofia dla nie-filozofów".

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us