Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Wojtek Justyna - W ?JAZZ CLUB MUZEUM?


WojtekJustynaTreeOh Custom

Wojtek Justyna TreeOh! ? międzynarodowy zespół gitarzysty i kompozytora Wojtka Justyny powraca do Polski z jeszcze większą energią, niosąc ducha europejskiego jazz-funku z domieszką world music.

Założony w Holandii zespół tworzą muzycy pochodzących z różnych zakątków Europy: Wojtek Justyna, polski gitarzysta ceniony za brzmienie, wszechstronność i kreatywność; Daniel Lotersberger, austriacki basista, mistrz energetycznego groove?u o świadomości jazzowej; Alex Bernath, wytrawny niemiecki perkusista funkowy i Diogo Carvalho, Portugalczyk, czarodziej instrumentów perkusyjnych.

Wojtek Justyna TreeOh! podąża tam, gdzie niesie ich muzyka, od kameralnych klubów po wielkie europejskie festiwale. Zespół brał udział m.in. w Jazz Festival Delft, State-X New Forms, Jazz in de Gracht i Bevrijdingsfestival w Holandii, Jazzmeile Thüringen w Niemczech i trzykrotnie w Letnim Festiwalu Jazzowym w Krakowie.

Podczas szesnastu koncertów składających się na tegoroczną jesienną trasę muzycy           zaprezentują się w zupełnie nowym repertuarze obejmującym autorskie utwory Wojtka i kompozycje napisane wspólnie przez wszystkich członków zespołu na ich drugą płytę. Po zakończeniu trasy zostaną one zarejestrowane           audiowizualnie w czołowym polskim studio RecPublica, a krążek zespołu ukaże się w marcu 2018 r. Będzie to ich piąte turneé po Polsce, podczas którego zaserwują imponującą porcję dynamicznej muzyki o fascynującej rytmice i intrygujących melodiach, wzbogaconej żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym między instrumentalistami.

?z werwą i naturalną energią bawią się dźwiękiem, muzyczną strukturą i ?wspólny graniem.

? Dionizy Piątkowski, Era Jazzu, 2017

Ich debiutancki album Definitely Something z 2015 r. został entuzjastycznie przyjęty przez recenzentów muzycznych i publiczność, której sympatię muzycy bez trudu zdobywają sobie porywającymi kompozycjami i niepowtarzalnym klimatem swoich koncertów.

?JAZZ CLUB MUZEUM?, UL. POCZTOWA 5, DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2017 R. (NIEDZIELA), O GODZ. 20,00.

wojtekjust080516025 W naszym portalu oczywiście już mamy jedną wzmiankę o koncercie zespołu właśnie w Jazz Clubie Muzeum.
Zapraszamy pod link gdzie można znaleźć również zdjęcia.

Wojtek Justyna Tree... Oh!? - holenderskie granie? A jednak Polskie!W JAWORZNIE WYSTĄPI W ?JAZZ CLUB MUZEUM?, UL. POCZTOWA 5, DN. 22 PAŹDZIERNIKA 2017 R. (NIEDZIELA), O GODZ. 20,00.

Międzynarodowa grupa wykonuje muzykę określaną jako JAZZ NA FUNKOWYM GRUNCIE.

W trakcie tegorocznych, jesiennych koncertów muzycy promować będą również utwory ze swojej nowej płyty, której wydanie planowane jest na marzec 2018 r.

Poniżej znajduje się łącze ? do wykorzystania w informacji na Waszym portalu. Zawiera ono zdjęcie zespołu, informacje o prezentowanej muzyce i jego najnowszej trasie koncertowej. Można tam obejrzeć filmy promocyjne, a na stronie lidera zespołu - WOJTKA JUSTYNY - www.wojtekjustyna.com również posłuchać nagrań z płyty DEFINITELY SOMETHING ? wydanej w Holandii..

http://www.wojtekjustyna.com/trasajesien2017/notatkaprasowa.html

W załączeniu znajdują się dodatkowo dwa zdjęcia zespołu do publikacji.

Wdzięczny będę za zamieszczenie na portalu MOJE JAWORZNO informacji o występie, noty o zespole i zdjęcia (według uznania redakcji).

Wart podkreślenia jest fakt, że liderem zespołu jest Polak, WOJTEK JUSTYNA, mieszkający w Holandii. Daje to możliwość wzbogacenia artykułu o wywiad, który można z nim przeprowadzić (np.) telefonicznie. Kontakt z muzykiem można również znaleźć po otwarciu powyższego łącza.

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us