Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Rajd Czterech Pór Roku - fantastyczna impreza 1 lipca

  • Autor 

rajd4porroko1 6Po raz pierwszy w tym roku, po raz pierwszy w ogóle, ale zapewne z wielkim potencjałem na kolejne lata i kolejne kwartały odbył się Rajd Czterech Pór Roku, zorganizowany przez inwestora osiedla o tej samej nazwie.

O powstawaniu osiedla, mającego być pięknym miejscem w niemal samym centrum miasta gdzie znają swoje "cztery kąty" dziesiątki osób, pisaliśmy TUTAJ. Widać właściciel terenu, pragnący wybudować wspaniałe mieszkania u zbiegu ulic Matejki i Obwodnicy Śródmiejskiej, celuje nie tylko w biznes, ale i w integrację lokalnej społeczności, zanim jeszcze wiadomo, kto będzie mieszkał w tym kolorowym osiedlu.

Wszystko to podyktowane miłością do swojego miasta, do swojej dzielnicy, podyktowane myślą o bardzo społecznościowym podejściu do wspólnego egzystowania w jednym, naszym pięknym mieście.
Rajd rowerowy czterech pór roku odbył się 1 lipca w sobotę. Pogoda dopisała, ponad dwudziestokilometrowa trasa okazała się świetnie opracowana i przewidziana zarówno dla młodych, silnych, jak i dla starszych oraz dzieci.

Rajd rozpoczął się pod galerią, a zakończył na Sosinie. Zdjęcia z przebiegu imprezy można znaleźć na portalu społecznościowym pod TYM ADRESEM - https://www.facebook.com/search/top/?q=rekreacyjny%20rajd%20rowerwy%20cztery%20pory%20roku%20lato%202017

rajd4porroko1 1rajd4porroko1 2

rajd4porroko1 3

Film z rowerowego podróżowania po mieście mamy u nas w portalu -

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us