Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Dni Jaworzna w sobotę na schodach Teatru Sztuk...

  • Autor 

dnijaw17tsWielką tajemnicą, nie wiedzieć dlaczego, owiewa organizator niektóre wydarzenia, które mają odbyć się w czasie Dni Jaworzna.

Lakoniczną informację o tym, co czeka na chętnych na ulicy Mickiewicza w postaci takiej: "Od godziny 15.00 zapraszamy na gry planszowe, festiwal gier zapomnianych, warsztaty artystyczne, występy teatrów ulicznych oraz koncerty", rozwija Teatr Sztuk, który podaje swój program na ładnym plakacie.

Gwiazdą wieczoru na scenie urządzonej na schodach Teatru Sztuk będzie zdobywający coraz większy poklask i rozgłos zespół Blunt Razor. Ostatnio mieliśmy okazję usłyszeć go podczas koncertu charytatywnego dla Domu Dziecka, 2 czerwca, ale trzy piosenki nie zaspokoiły gustów publiczności. W sobotę Blunt Razor da pełny koncert kilka minut po godzinie 20.00.

Wcześniej natomiast będziemy mieli do czynienia na przemian z piosenką i tańcem. Kilka wyjątkowych  utworów zaśpiewa rewelacyjny zespół Jawor działający przy Archetti - Orkiestrze Kameralnej Miasta Jaworzna, prowadzony przez Eugeniusza Puchalskiego, w składzie 

Zespół Jawor
Kapela:
Łukasz Krusz - skrzypce
Piotr Kucharz - kontrabas
Eugeniusz Puchalski - akordeon, aranżacje muzyczne utworów 
Chór:
Martyna Pluta, Lucyna Pluta, Natalia Smalcerz, Patrycja Słowińska, Marta Walkowska
Małgorzata Letner - Melczyk / kierownik zespołu, choreograf

Tańcem współczesnym pochwali się zespół Aplauz.

Sporą niewiadomą jest zapowiedź występu jegomościa o niewiele mówiącym nazwisku Aleksander Tura. Jak wieść gminna niesie, spróbuje on powrócić do niezapomnianych klimatów piosenek bardów i poetów takich jak Wysocki, Daukszewicz, Pietrzak, Osiecka, ale i zainteresować przechodniów piosenką kabaretową studencką, turystyczną i żeglarską.
Wkrótce podamy nieco więcej informacji
Ale już zapraszamy w najciekawsze w sobotę miejsce jakim będzie obszar przed Teatrem Sztuk. 

dnijawoteatrszt

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us