Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Pchli Targ na Małym Rynku - kalendarium 2017

pchlitarg0416005Pchli Targ na Małym Rynku spotkał się w ubiegłym roku z ogromnym zainteresowaniem. W tym roku zapraszamy więc do kolejnej edycji.

Raz w miesiącu - począwszy od 9 kwietnia, na Małym Rynku w Jaworznie odbywał się będzie "Pchli Targ". W godz. od 8.00 do 14.00 mieszkańcy Jaworzna - i nie tylko - będą mieli doskonałą okazję, by sprzedać lub wymienić używane bądź niepotrzebne rzeczy. Organizatorem targu jest Muzeum Miasta Jaworzna.

- Pchli Targ będzie doskonałą okazją do zakupu, sprzedaży lub wymiany niepotrzebnych rzeczy - tłumaczy Przemysław Dudzik, dyrektor Muzeum. - Katalog przykładowych przedmiotów, które mogą być wystawione podczas imprezy jest bardzo szeroki. Mogą to być np. płyty, starocie, bibeloty, książki, kolekcje, kasety, porcelana, odzież, buty, gry, zabawki itp. Specjalne zaproszenie kierujemy do dzieci z rodzicami chcące sprzedać lub wymienić się zabawkami.

Kalendarium:

 • 9 kwietnia,
 • 21 maja,
 • 18 czerwca,
 • 16 lipca,
 • 20 sierpnia,
 • 17 września,
 • 15 października.

Zasady uczestnictwa w imprezie "Pchli Targ":

 1. Handel odbywa się w miejscach wskazanych przez administratora placu.
 2. Po zakończeniu sprzedaży wystawca zobowiązany jest do posprzątania swojego miejsca handlowego.
 3. Na terenie targowiska obowiązuje bezwzględny zakaz wstępu osób wnoszących środki odurzające, napoje alkoholowe, substancje psychotropowe lub wybuchowe, broń i inne przedmioty niebezpieczne, które wykluczają inne przepisy obowiązującego prawa.
 4. Za przebywające na targowisku osoby małoletnie odpowiedzialność ponoszą rodzice lub opiekunowie.
 5. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wystawianych przedmiotów przed, po i w trakcie trwania Pchlego Targu.
 6. Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, wandalizmem, działaniem sił przyrody i innymi przyczynami losowymi.
 7. Opłata za stoisko 5 zł.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Muzeum Miasta Jaworzna w godz. 8.00-16.00 pod nr telefonu 32 / 618 19 50 i 602 114 697.

Więcej na www.muzeum.jaw.pl

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us