Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Nowe możliwości rozwoju w Jaworznie

  • Autor  PROMO

 

wsb1216aBezpieczna przyszłość, chociażby na rynku pracy, to jeden z atutów, którym Uczelnia przyciąga kandydatów.

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to Uczelnia specjalistyczna, posiada wyraźnie określony profil kształcenia, zapisany wprost w nazwie, związany z pojęciem szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Nauka to nie tylko wykłady, notatki i obszerne lektury, ale też działanie i umiejętność dialogu w zglobalizowanym, demokratycznym świecie.

Od 15 października 2016 r. studenci rozpoczęli zajęcia na kierunku Bezpieczeństwo Publiczne w Wydziale Nauk Społecznych w Jaworznie. Można tu studiować na kierunku bezpieczeństwo publiczne na poziomie studiów I stopnia o profilu praktycznym.wsb1216bW ramach kierunku do wyboru jest kilka specjalności m.in. bezpieczeństwo antyterrorystyczne, bezpieczeństwo zakładu pracy i BHP, specjalność policyjna, zarządzanie w sytuacjach kryzysowych, obrona terytorialna, logistyka bezpieczeństwa publicznego czy prawo bezpieczeństwa publicznego. Są to kierunki z perspektywą rozwoju.

Wszyscy, którzy posiadają tytuł licencjata lub magistra mogą podnosić kwalifikacje na studiach podyplomowych. Przedstawiamy specjalną ofertę edukacyjną dla mieszkańców Jaworzna i okolic, szeroki wybór studiów podyplomowych w niezwykle atrakcyjnych cenach oraz całoroczny nabór.

Na Wydziale Nauk Społecznych w Jaworznie obecnie prowadzony jest nabór marcowy na studia I stopnia, który będzie trwać do 31.03.2017 r. Wszyscy chętni, którzy chcą rozpocząć studia od marca 2017, mogą składać dokumenty rekrutacyjne w Dziekanacie Wydziału.

Nie zwlekaj, nabór już trwa, zapisz się na studia od marca!

Wydział Nauk Społecznych w Jaworznie

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu

ul. Inwalidów Wojennych 16

43-600 Jaworzno

nr tel: 660 075 277

KLIKNIJ OBRAZEK, ABY POWIĘKSZYĆ
wsbcennik

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us