Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Kibicujemy Patrycji Włodarczyk. Cztery srebrne medale w Australii

  • Autor 

patrwlod4medale 5I koniec!!! - zapraszamy do pierwszej wypowiedzi Patrycji Włodarczyk w portalu społecznościowym, jaką zamieściła po zakończeniu w Perth Mistrzostw świata seniorów w lekkiej atletyce. Po powrocie nasze Mistrzyni do Jaworzna, spotkamy się aby porozmawiać o tym wydarzeniu i zaprosić naszych czytelników na wywiad.

"Koniec zmagań na tej imprezie :-) Czas wracać do domu, wytępić wirusa i wrócić to treningów...które kocham i nienawidzę czasami.
W niespełna 10 dni Mistrzostw Świata w Perth wywalczyłam 4 srebrne medale w indywidualnych konkurencjach.patrwlod4medale 6Niniejszym zostałam okrzyknięta multi srebrną medalistką i chociaż nie obroniłam złotego medalu z poprzedniego roku na dystansie 10000m to ja sama nieskromnie uważam że tutejsze wyniki TO DEFINITYWNIE MISTRZOSTWO ŚWIATA x 4 a nawet razy 5. Zmaganie się przez ten cały czas z mocnym osłabieniem i zatokami jeszcze bardziej uświadomiły mi że to nie jest moje ostatnie słowo. Jestem szczęśliwa ale i wściekła!!! Szczęśliwa że walczyłam, że się nie wycofałam, choć wielu by to zrobiło, ale i wściekła, bo wiem, teraz wiem, że gdyby nie okoliczności, to złote krążki byłyby moje. No cóż...nie można mieć wszystkiego.

Zdjęcia - fb Patrycja Włodarczyk

Na pocieszenie złapałam żadnej kontuzji, nóg mi nie urwało, więc kolejne wyzwania czekają a ja już na pewno zadbam by organizm przez natłok spraw nie zbuntował się tuż przed ważnym celem i przedsięwzięciem. Gratuluję wszystkim uzyskanych rezultatów.

Nie było by mnie tutaj gdyby nie rodzina, która zasponsorowała mi wyjazd. Dziękuję że mogę na Was liczyć, za pomoc i wiarę we mnie.

Dziękuję Wam kochani kibice, bo skoro tu już jestem to i Wasze wsparcie jest nieocenione :) ale jakże oczywiście przeze mnie docenione"
Walczymy!!!Czwarty złoty medal To już norma czwarty złoty medal w konkurencji 2000 metrów z przeszkodami, a wcześniej 10000, 5000, 1500 metrów. jesteśmy dumni i gratulujemy Patrycjipwlodarczyk1116Tym razem na 1500 metrów nasza Patrycja - Patrycja Włodarczyk zdobyła srebrny medal na mistrzostwach Świata w Perth, w Australii, na dystansie 1500 metrów.

To niesamowite - z zapaleniem zatok i co za tym idzie z niespecjalnym samopoczuciem, ale z wolą walki i zwycięstwa, Patrycja walczy jak lwica.

Jesteśmy pełni podziwu i czekamy na powrót do domu, do Jaworzna gdzie na pewno będzie czekać grono kibiców i wielbicieli.

Tak ze sporą satysfakcją możemy pograć na nosie tym, którzy zazdroszczą...
My wierzyliśmy i wierzymy w moc biegania zarówno zawodniczego, jak i rekreacyjnego.

 Wpis z dnia 31 października

pwlodaerczyk311016Kolejne srebro, więc trzeba było chociaż krowę złotą złapać.

Choroba daje znać, organizm się buntuje, ja z pokorą cieszę się z tego co mam SREBERKO też się świeci

Dystans...10000m w piekełku...

Tak komentuje Patrycja Włodarczyk swój następny sukces w Perth w Australii.

Gratulujemy po raz kolejny!Na mistrzostwach lekkoatletycznych seniorów w Australii w biegu na 5000 metrów jaworznianka Patrycja Włodarczyk zajęła 2 miejsce z czasem 18:36.64, zaraz za Australijką, która przybiegła na metę 30 sekund wcześniej.
Wielkie gratulacje.
Czekamy na dalsze sukcesy. Patrycjo Do boju!

Wcześniej pisaliśmy:
Dziś - piątek, 28 października, o godzinie 9.30 w pierwszej swojej konkurencji na mistrzostwach świata weteranów wystartuje nasza wspaniała biegaczka Patrycja Włodarczyk.

Patrycja weźmie udział aż w czterech konkurencjach  - w biegu na 1500, 5000, 10 000 oraz 2000m z przeszkodami. Zawodniczka z Jaworzna rywalizować będzie w kategorii K35.

patrycjawlodarczyk1016W trakcie swojej kariery zdobyła m.in. dwa złote medale w biegu na 3000m z przeszkodami (2001, 2003) oraz na 10 000m (2003).
Jest też brązową medalistką Mistrzostw Polski w maratonie z 2011 roku. W przypadku Patrycji Włodarczyk liczymy na obronę złotego medalu mistrzostw świata na dystansie 10 000m. Rok temu we Francji Polka zwyciężyła z czasem 37:05.31. Na zdjęciu - Patrycja w drodze na stadion w Perth z koleżankami z zespołu - godzina 5.45 czasu polskiego.

Przypomnijmy, ze Patrycja Włodarczyk w tym roku otrzymała nagrodę Prezydenta Jaworzna przyznawaną wybitnym sportowcom.

Patrycjo - Trzymamy kciuki!

Oto link do transmisji na żywo http://www.perth2016.com/live-stream/

nagrsport0516010

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us