Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Liga dzieci i młodzieży Ju Jitsu - Katowice 8 Października

 

 

jujitsu81016Udana sobota dla najmłodszych Spartan. Z Ligi Dzieci i Młodzieży Ju Jitsu przywozimy nie tylko 4 cenne medale, ale przede wszystkim doświadczenie. Najmłodszy Nicolas Szumilas (5 lat), startujący w formule Turniej Młodych Mistrzów zdobył złoto w kat. -18 kg oraz brąz w wyższej kategorii -20 kg, gdzie w walce o 3 miejsce pokonał pięknymi przerzutami cięższego przeciwnika.
Debiutancki Karol Wierzbiak po wygranej pierwszej walce zdobył ostatecznie srebrny medal w kategorii - 27 kg NE WAZA. Nieco starszy brat Paweł Wierzbiak co prawda medalu nie zdobył, ale spisał się bardzo dobrze w kat. -27 kg 
NE WAZA. Najstarszy junior Kacper Lipiński zdobył srebro w kat. +81 kg NE WAZA, wygrywając pierwszą walkę duszeniem zza pleców.
Spartanie będą jeździć cyklicznie na wyżej wymienione zawody, które odbywają się co miesiąc i są bardzo dobrą formą sportowej rywalizacji dla dzieci i młodzieży.
Udział w zawodach nie byłyby możliwe dzięki wsparciu Urzędu Miasta w ramach dotacji, które w tym roku przeznaczone są na realizację zadania ?Rozwój  Ju Jitsu i brazylijskiego Jiu Jitsu w Jaworznie?.

jujitsu1016kat 1jujitsu1016kat 2


 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us