Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Aby opieka była na jak najwyższym poziomie - remont przychodni w Szczakowej

  • Autor 

 

zlo0916009Czy tak będą wyglądać pomieszczenia przychodni w Szczakowej po remoncie? Tak, albo jeszcze lepiej, mówi z uśmiechem Pan Jacek Nowak - Prezes Zarządu Zespołu lecznictwa Otwartego w Jaworznie - rozpoczęte prace remontowe maja na celu sprawienie, aby przychodnia była nowoczesna, funkcjonalna i przyjazna dla pacjentów - na jak najwyższym poziomie.

Zdecydowanie i konsekwentnie poszerza się w Jaworznie zakres usług świadczonych przez ZLOPo gruntownym odnowieniu i wyposażeniu głównej siedziby w budynku przy ulicy Grunwaldzkiej - MCM Leopold, będącą z założenia centralą specjalistyczną, po remontach przychodni w Jeleniu, Byczynie i na Łubowcu oraz zainicjowaniu działania przychodni Kościuszko, znajdującej się z w doskonałej lokalizacji, Zarząd ZLO podjął prace związane remontem przychodni w Szczakowej. Podniesienie standardu opieki medycznej i wyrównanie szans dostępu do niej w nowoczesnej formie wszystkim pacjentom to podstawowe założenie na najbliższe lata - mówi Prezes Zarządu Zlo, Pan Jacek Nowak.
Zaproponowanie jasnych funkcjonalnych pomieszczeń, zarówno gabinetów, poczekalni, jak i zaplecza sanitarnego wiąże się również z koniecznością, ale i chęcią zapewnienia personelowi jak najbardziej komfortowych warunków pracy.
zlo0916006Szczakowa to duża dzielnica której potrzeby są w zakresie opieki zdrowotnej traktowane bardzo poważnie.
Remont będzie trwał kilka miesięcy i będzie polegał na przeprojektowaniu topografii placówki, tak, aby jej funkcjonalność była zgodna z wszelkimi standardami, oraz z wyposażeniem jej w możliwie jak najszerszy wachlarz gabinetów, aby można było świadczyć usługi z różnych dziedzin podstawowej Opieki Zdrowotnej.
I tak do dyspozycji pacjentów pozostaną trzy gabinety lekarzy rodzinnych i dwa gabinety zabiegowe dostępne na parterze.
Piętro badzie zagospodarowane na stomatologię i ginekologię.
Poza wszelkimi zmianami i rozszerzeniami zakresu opieki w MCM Szczakowa pozostaną dotychczasowi  lekarze. Standard funkcjonalny i wizualny będzie przypominał ten, znany już z przychodzi w Jeleniu, Byczynie, czy w centrum.
Remont będzie tak przeprowadzany, aby ni utrudnić korzystania z przychodni w dotychczasowym zakresie.

Zdjęcia pochodzą z wyremontowanych przychodni przy ul Grunwaldzkiej, w Jeleniu i na Podłężu.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us