Menu
reklama

PROMOCJA (16)

5 zachowań, których należy bezwzględnie unikać w pracy!

praca plotkiSzukasz pracy w Jaworznie? Zależy Ci na przyjaznej atmosferze, bo w poprzedniej firmie nie miałeś pozytywnych relacji z szefem lub zespołem? Wiesz, że to jak będziesz się czuł w nowym miejscu, w znacznym stopniu zależy od Ciebie? Zobacz, czego powinieneś unikać!

Plotkowanie w pracy

Niezależnie od tego, czy w firmie jesteś już długo, czy szukasz nowej pracy w Jaworznie, unikaj plotkowania o innych współpracownikach. Pamiętaj, że panuje zasada, że jeśli ktoś obgaduje innego współpracownika w Twoim towarzystwie, to jest duże ryzyko, że i Ty z czasem staniesz się obiektem jego plotek. Zaczynając nową pracę, Twój kredyt zaufania jest niewielki, więc nie warto go tracić! Poza tym nie wiesz, czy osoba, z którą dzielisz się kontrowersyjną informacją, podziela Twój punkt widzenia. Co, jeśli zna się z ofiarą Twojego obgadywania na polu prywatnym, mimo że nawet tego nie podejrzewasz?

Czytaj dalej...

Biura rachunkowe i księgowość w Jaworznie i w Chrzanowie - lista dla firm poszukujących księgowości

kalkulator i dokumenty aWybór odpowiedniego biura rachunkowego, które poprowadzi nasze firmowe finanse, nie jest takim oczywistym zadaniem. Szukając księgowości dla przedsiębiorstwa trzeba zwrócić uwagę na to, jakie konkretnie usługi są oferowane przez wybraną przez nas firmę.
Z pomocy jakich biur rachunkowych w Jaworznie i okolicach warto skorzystać?

 

Czytaj dalej...

5 pomysłów na wykorzystanie pufy w domu

pufaa CustomNie tylko jako podnóżek ? pufy mają znacznie szersze zastosowanie. Jeśli również zastanawiasz się nad tym, czy kupić taki dodatek. sprawdź razem z nami 5 pomysłów na wykorzystanie pufy w swoim domu!

W sprzedaży możemy znaleźć obecnie wiele różnych puf ? sprzedawane są zarówno w zestawach z kompletami wypoczynkowymi, jak również możemy zakupić je osobno w różnych wzorach i kolorach. Obecnie bardzo mocne są pufy w stylu skandynawskim ? plecione i na małych drewnianych nóżkach, a także pufy duże, wypełnione styropianowym granulatem.

Za pufy zapłacimy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych w zależności od wybranego modelu. Feeria kolorów i wzorów powoduje, że każdy może wybrać dla siebie coś interesującego ? niezależnie od tego, jaki styl preferujemy.

Czytaj dalej...

Jak znaleźć numer działki?

jak sprawdzic kto jest wlascicielem dzialki CustomNumer działki ewidencyjnej to informacja, która może nam pozwolić na przykład na dotarcie do księgi wieczystej danej nieruchomości, dlatego warto go znać.

Czym jest działka ewidencyjna

Działka ewidencyjna to najmniejsza jednostka podziału administracyjnego kraju. Zgodnie z ustawą ma ona kilka cech - jest ciągłym obszarem gruntu, status prawny całości takiej działki jest jednorodny, a z otoczenia, teren wydzielony jest liniami granicznymi. Działka taka musi być oznaczona numerem. Jak przeczytać można na stronie Geoportal360.pl, która jest świetną bazą wiedzy, jeśli chodzi o geodezję i kartografię, są trzy rodzaje identyfikatorów jednostek rejestrowych:

Czytaj dalej...

Szukasz kredytu przez internet? Sprawdź, gdzie pożyczysz najwięcej.


szybki kredyt przez internet Coraz więcej spraw załatwiamy przez internet. Nic dziwnego, że wielu Polaków szuka także możliwości zaciągnięcia kredytu online. Banki dostrzegają już tę potrzebę i coraz częściej udostępniają taką możliwość. Niestety, nie wszędzie można pożyczyć w ten sposób większą kwotę.

W Polsce korzysta z internetu już 26,7 mln osób, spędzając w sieci średnio 2 godziny i 7 minut dziennie ? według danych raportu NetB@nk. Wiele z tych osób korzysta także aktywnie z bankowości internetowej, a zainteresowanie usługami bankowymi online nieustannie rośnie. W bieżącym roku było więcej o 8,72% osób, które korzystały z oferty banków przez internet. Niestety, instytucje finansowe nie zawsze nadążają za oczekiwaniami klientów pod względem dostępu online do kredytów. Na szczęście można znaleźć na rynku takie banki, które są gotowe pożyczyć pieniądze całkowicie przez internet (wszystkie formalności załatwiane online i uruchamianie środków zdalnie) nawet nowym klientom. Portal pozyczki.info sprawdził, gdzie można w ten sposób zaciągnąć kredyt na najwyższą kwotę. Oto nasz krótki ranking.

1. Inbank

Niekwestionowanym liderem naszego rankingu został Inbank Polska, który proponuje kredyt gotówkowy w wysokości 50 tys. zł. Co najważniejsze, te pieniądze można pożyczyć całkowicie online, bez wychodzenia z domu. Żaden inny bank nie może równać się pod tym względem z Inbankiem. Warto przypomnieć, że ta instytucja finansowa została w bieżącym roku doceniona przez Laur Konsumencki, zyskując tytuł Odkrycia Roku 2017 jako nowa, innowacyjna marka na polskim rynku. Kredyt gotówkowy w Inbanku można zaciągnąć maksymalnie na 72 miesiące bez żadnej prowizji. Wystarczy zarejestrować się w na stronie www Inbanku, wypełnić wniosek o kredyt i wykonać przelew weryfikacyjny 1 zł. Umowę podpisuje się kodem otrzymanym w wiadomości SMS.

2. ING Bank Śląski

Na drugim miejscu naszego rankingu uplasował się ING Bank Śląski ze swoją pożyczką gotówkową. Nowym klientom bank pożyczy online dużo mniej niż lider zestawienia, bo jedynie 18,5 tys. zł. Okres kredytowania jest także krótszy i wynosi maksymalnie 48 miesięcy. Po wypełnieniu wniosku kredytowego online trzeba jeszcze dołączyć skan dowodu osobistego i dokumentów potwierdzających osiągany dochód (może to być na przykład wyciąg z konta za okres 3 ostatnich miesięcy).

3. Santander Consumer Bank

Podium naszego zestawienia zamyka Santander Consumer Bank, proponując Mistrzowski Kredyt Gotówkowy. Nowy klient pożyczy tam maksymalnie 15 tys. zł na 60 miesięcy. Bank chwali się, że udziela kredytu po zaledwie kilku kliknięciach, a pieniądze na koncie kredytobiorcy pojawią się do 24 godzin. Przez cały czas dostępna jest umowa w formie elektronicznej, co pozwala przeczytać ją dokładnie w każdej chwili. Weryfikacja klienta odbywa się na podstawie przelewu w wysokości 1 zł. Można tam samodzielnie wybrać dzień spłaty miesięcznej raty.

4. Getin Bank

Getin Bank proponuje kredyt całkowicie online pod postacią iKredytu. Nowy klient pożyczy maksymalnie 10 tys. zł na okres do 36 miesięcy. Można wybierać pomiędzy wariantem z ubezpieczeniem i bez ubezpieczenia. Najpierw dokonuje się symulacji kredytu, potem przesyła się wniosek kredytowy online (razem ze skanem dowodu osobistego). W korespondencji e-mailowej klient otrzymuje umowę kredytową, z którą może się zapoznać w domowym zaciszu. Po zaakceptowaniu warunków kredytu należy zatwierdzić umowę. Potem bank uruchamia kredyt, wypłacając pieniądze na wskazane przez wnioskodawcę konto.

5. T-Mobile Usługi Bankowe

W naszym zestawieniu zdecydowanie najmniej pożyczy nowy klient w T-Mobile Usługi Bankowe. W ramach Pożyczki Gotówkowej 0% dostępna jest maksymalnie kwota 4 tys. zł. Za to bank zapewnia bardzo długi okres spłaty ? nawet do 120 miesięcy. Niestety, niska kwota kredytu sprawia, że to raczej produkt wygodny dla tych klientów, którzy chcą szybko pożyczyć pieniądze na niewielkie wydatki, ale nie zamierzają wszystkiego spłacać naraz, jak to jest w przypadku niskokwotowych chwilówek.

Na koniec warto jeszcze podkreślić, że niska kwota kredytu to niejedyny problem w przypadku wielu ofert kredytów online. Banki nie tylko nie chcą pożyczać wysokich sum na odległość, ale również niechętnie robią to w przypadku nowych klientów. W rezultacie okazuje się, że banki chwalą się ofertą online, ale często jest ona dostępna tylko dla stałych klientów, a do tego część formalności i tak trzeba załatwić w oddziale banku. Na tym tle pozytywnie wyróżnia się nowy na polskim rynku Inbank Polska, który stawia przede wszystkim na dostępność produktów online, umożliwia pożyczenie bardzo dużej kwoty, a wszystkie formalności zostały tam zautomatyzowane.

Wydaje się, że oferta kredytów online będzie się z czasem poszerzała i stanie się bardziej dostępna dla każdego, ponieważ takie są oczekiwania klientów. Skoro możemy już kupić online prawie każdy produkt, dlaczego nie mielibyśmy przez internet pożyczać swobodnie pieniędzy i zaciągać kredyty na wysokie kwoty?

Czytaj dalej...

Chcesz mieć kontrolę nad flotą samochodów? Monitoring GPS pojazdów może być rozwiązaniem dla Ciebie

nabeelsyed2856aBiznes bez samochodu? W wielu branżach to niemożliwe, w niektórych zaś ? to właśnie auta są podstawowym narzędziem pracy. Im więcej firmowych pojazdów, tym bardziej trzeba je mieć pod kontrolą- choćby dlatego, by zoptymalizować wydatki na paliwo oraz koszty eksploatacji. Narzędziem przydatnym w tym zakresie, nie tylko dla firm logistycznych, jest monitoring GPS pojazdów.

Z odbiorników GPS korzystamy dziś powszechnie. Są w naszych smartfonach czy w nawigacji samochodowej. Tam ich zadaniem jest jednak przede wszystkim wyznaczanie trasy, zaś zakres możliwości, jakie daje nawigacja satelitarna jest znacznie szerszy. Może ona być wykorzystana również w procesie zarządzania flotą, i to wielotorowo.

Czytaj dalej...

Jak dużo wiesz o czipowaniu psów i kotów?


pies czy warto zaczipowacCzipowanie psa i kota to gwarancja, że nasz pupil znajdzie się podczas samodzielnych eskapad bądź w wypadku kradzieży. Jak dokładnie przebiega proces czipowania oraz rejestracja czipa i gdzie należy się udać, jeśli znajdziemy oznakowane zwierzę? Odpowiadamy na najważniejsze pytania.
Na czym polega czipowania psów i kotów?

Czytaj dalej...

Świat drożdży zaprasza - nie tylko po drożdże!

drozdze0817 35Zioła szwedzkie należy zalać 1,4 litra stosownego płynu w dwulitrowej butelce z szeroką szyjką i pozostawić na 14 dni w słonecznym, ciepłym miejscu

Należy codziennie wstrząsać. Otrzymany płyn nalewamy później do buteleczek i przechowujemy w chłodzie, dobrze zamknięte. Im dłużej tym lepiej...

Taki oto przepis zwidzimy na opakowaniu tajemniczych ziół pochodzących ze Szwecji, z kraju, w którym nawet magia miała i chyba jeszcze ma specyficzny charakter. Oczywiście to nie magia, ale opracowane na podstawie długowiecznych doświadczeń receptury, które pozwalają zarówno ustrzec się przed chorobami, jak i zadbać o siłę organizmu wtedy, kiedy choroba nas już dopadnie.

Czytaj dalej...

Jak dostosować projekt domu do warunków zabudowy na danym terenie?

warunki zabudowy dostosowanie teren jaJeśli chcemy zdecydować się na budowę domu jednorodzinnego, pamiętajmy o przepisach  Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Jakie zmiany wprowadza się wtedy w projekcie domu?

Czytaj dalej...

Wymiana walut online jest lekarstwem na drogiego franka

walutaart 1Czy kupowanie walut online faktycznie pozwala zaoszczędzić? Odpowiedź jest prosta ? pozwala, ale tylko wtedy, gdy poszukiwania atrakcyjnych ofert prowadzimy z głową.

Zacznijmy od najważniejszego, czyli tego, w jaki sposób najlepiej kupować franki szwajcarskie, by uniknąć rozczarowań nabywając walutę bezpośrednio przed terminem spłaty rat kredytu hipotecznego. Ceny walut w dzisiejszych warunkach rynkowych trzeba monitorować stale i kupować walutę wtedy, gdy oferta wyda się atrakcyjna. Dzięki stałym obserwacjom można ? choćby częściowo poznać zależności i sytuację na rynku oraz zgromadzić środki na zapas.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us