Menu
reklama

Wydarzenia (2)

W hołdzie powieszonym kolejarzom


kolejarzeszczakowa190415015W niedzielę, 19 kwietnia pod pomnikiem powieszonych kolejarzy odbyła się uroczystość upamiętnienia wydarzeń sprzed lat. Wokół pomnika zgromadzili się wojenni kombatanci z Zastępcą Prezydenta Jaworzna, Panem Tadeuszem Kaczmarkiem, Panem Stanisławem Nowakowskim, Prezesem jaworznickiego oddziału Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej, przedstawicielami organizacji harcerskiej, zakładów pracy, okolicznych szkół. Złożono wiązanki kwiatów i chwilą ciszy oddano cześć najodważniejszym z odważnych.

Czytaj dalej...

Master Men zaprezentował nowy teledysk

mastermen0215aTrap to kolejny teledysk zdbywającego popularność zespołu Master Men.
Po koncertach na Dniach Jaworzna, w klubie Relax, oraz w kilku miastach naszego regionu, po udziale w programie Must be the Music, oraz wydaniu epki, zespół zdecydował, że w tym roku nagra pełnowymiarowy album.
Zanim to nastąpi muzyków czeka praca nad repertuarem, ale i promocja. W jej zakres wchodzi publikacja teledysków, które mają przyciągnąć uwagę słuchaczy nie tylko samą muzyką, ale i nietuzinkowością podejścia do tematów poruszanych w tekstach i muzyce, których autorem i kompozytorem jest Damian Nowak.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us