Menu
reklama

Dzień dziecka ze Stowarzyszeniem Jaworzno Moje Miasto
dziendziecka19jmmJeśli Dzień Dziecka to z JMM.

Już 1 czerwca, w sobotę na milusińskich czeka sporo atrakcji.

Na tegoroczne święto dziecka stowarzyszenie wraz z partnerami przygotowało ciekawy program, podczas którego nie zabraknie konkursów z nagrodami, quizów, wielkich dmuchańców, gier multimedialnych, koncertów, efektownych eksperymentów… i tradycyjnej odlotowej podniebnej niespodzianki!

Warto być na jaworznickim Rynku od 13:00 do 17:00.

dziendziecka19jmm1

Czytaj dalej...

15-lecie Manhattanu Podłęże - Piknik Rodzinny
piknikmanhattaMoc atrakcji dla małych i większych, znakomita atmosfera, uśmiechnięte buzie.

Organizatorzy pikniku rodzinnego z okazji 15 lecia stowarzyszenia Manhattan - Podłęże oraz 10 lecia otwarcia pasażu handlowego zadbają, żeby był to niezapomniany dzień.

Piknik odbędzie się 25 maja przy pasażu handlowym.

W programie pikniku będzie tort jubileuszowy, animacje dla dzieci, konkursy, poczęstunek, galeria odzieży damskiej fuks zaprezentuje pokaz mody, a piekarnia Bigaj pokaz piekarniczy.

Będzie prezentacja kart lojalnościowych Manhattan oraz prezentacja programu społecznego „Nadaj rzeczom drugie życie”, który polegać będzie na przekazaniu innym zbędnych rzeczy: książek, ubrań, zabawek itp. za symboliczne kwoty lub bezpłatnie.

Specjalny koncert Sargisa Davtyana z zespołem, to początek atrakcji muzycznych i nie tylko.
Piknik poprowadzi jeden z najpopularniejszych aktorów na śląsku - Dariusz Niebudek.


piknikmanhattan

Czytaj dalej...

Trwają Dni Godności Osób Niepełnosprawnychddnigodnosci19 2 39 of 82
ddnigodnosci19 2 75 of 82Dni godności Osób niepełnosprawnych nie zasłużyły na łaskawość niebios, które zafundowały chłodną, dżdżystą pogodę,.

A może właśnie ten fakt spowodował, że o wiele większą atencję przywiązano do tego, aby wszyscy adresaci atrakcji przygotowanych na dzień drugi święta, poczuł jeszcze mocniej więź, jaką darzą ich bliscy, opiekunowie, terapeuci, wychowawcy i urzędnicy na co dzień zajmujący się ogromnie szeroką problematyką egzystencji niepełnosprawności w naszej codziennej rzeczywistości.

Taki z pozoru nieprzyjemny dzień pokazał, jak bardzo zarówno dzieci, jak i dorośli, którym Bóg poskąpił niektórych atutów, są nasze i nasi, jak bardzo można u nich zaobserwować inne, często niezwykle rozwinięte talenty, możliwości, jak potrafią szczerze i otwarcie okazywać uczucia oraz po prostu być z nami.


ddnigodnosci19 2 6 of 82To, czego brakuje nam w naszej wydawać by się szarej rzeczywistości, mogliśmy zaobserwować i doświadczyć właśnie tutaj, w Geosferze, wśród deszczu, mżawki i chłodu zewnętrznego. A jest to ciepło uśmiechu dzieci, radość z każdego podania dłoni, z każdego drobnego upominku, nagrody, czy też zwykłego ciasteczka, czy cukierka.

Jeśli są łzy, to tylko łzy szczęścia, jeśli są wyrazy smutku, to chyba tylko takie, że dzień się musi skończyć i trzeba wrócić do swojej rzeczywistości. - przyznaje Pełnomocnik Prezydenta Miasta Jaworzna do spraw Osób Niepełnosprawnych, Pani Maria Materla. Zapraszamy do obejrzenia serii zdjęć z deszczowego, szczęśliwego przedpołudnia w Geosferze na Dniach Godności Osób Niepełnosprawnych 2019.


Czytaj dalej...

Mańka z Czerniakowskiej. Bardzo smutna komedia - Po premierze.
manka jaworzno 120519 171 of 201
manka jaworzno 120519 55 of 201C'est La vie - takie życie, padają znane słowa w finałowym akcencie sztuki wystawionej przez zespół aktorski Stowarzyszenia Sympatyków Amatorskiego Ruchu Teatralnego Inygoteatr.

Obecność prawie 280 osób na spektaklu, świadczy o wyjątkowym głodzie twórczości rodzimych grup teatralnych, co wyjątkowo mobilizuje do pracy nad repertuarem.

O premierze, mającej nastąpić właśnie 12 maja pisaliśmy dużo wcześniej, zapraszając naszych czytelników na wyjątkowe doznania płynące ze sceny, na której mają się rozgrywać wydarzenia wprost przeniesione z warszawskiej ulicy i przyległej do niej Cafe pod Aniołkiem, o której Stefan Wiechecki "Wiech" pisał w swojej komedii obyczajowej zekranizowanej dokładnie 60 lat temu, w roku 1959.

Przeniesienia motywów na deski teatralne w Jaworznie podjęła się Pani Danuta Noszczyńska, wybitna osobowość świata kultury, pisarka, reżyserka, scenarzystka, autorka siedemnastu powieści, którymi zaczytują się nie tylko kobiety.

manka jaworzno 120519 116 of 201To laureatka ogólnopolskich plebiscytów czytelniczych, mająca znaczące osiągnięcia również właśnie w realizacjach teatralnych.

Akcja spektaklu odbywa się na przemian na ulicy i w kawiarni, gdzie zbiera się Warszawski światek i półświatek, rozprawiając o życiu codziennym, o wydarzenia, o których donosi prasa, o tym kto ukradł, kogo złapali, kto umarł, a kto komu ofiarował miłość.

Czarna Mańka oto legendarna postać Warszawska, takich Czarnych Maniek było wiele. Ta od Wiecha to piękna, ale niespełniona szukająca i pieniędzy, i miłości, zakochana do granic w Antku, złodziejaszku, cwaniaczku. To była wielka miłość, ale zakończona nie po myśli Marianny...

Takie życie - C'est La vie, taka kolej rzeczy - ale gdyby nie to, o czymże byłaby ta barwna inscenizacja?

Nie będziemy więc zdradzać szczegółów fabuły, ale o grze aktorskiej, muzyce i aktorach musimy parę słów skreślić.manka jaworzno 120519 181 of 201

A więc aktorzy jak z warszawskiej ulicy, zarówno świetnie dobrane kostiumy, jak i mowa, typowo "czerniakowska". Naiwna pragnąca uczucia Mańka - Katarzyna Paryż , zawadiacki Antek - Michał Wiewióra, oraz o złotym głosie zakochany Sargis Davtyan, wszystkowiedząca Ludwika Smalcerz, manka jaworzno 120519 193 of 201"plotkarska" Danuta Noszczyńska, dostojny Kazimierz Głowacz, elegancki redaktor alkoholowy Przemysław Kujawski, modelowa kelnerka - Sabina Jamrozik i "czarnoskóry" chłopak ze starówki Bronek Gregorczyk.

W muzycznym repertuarze wystąpili oprócz aktorów istnie szałowa Ewa Bąkowska, na żywo muzykę serwował jako cała kapela Jacek Kielski, a w roli asystentki reżysera pracowała urocza Agnieszka Gręda.

Mamy mnóstwo zdjęć ze spektaklu, niestety musimy ograniczyć się do kilkudziesięciu. Zapraszamy również do obejrzenia treściwego skrótu kilku piosenek, które, mamy nadzieję zachęcą naszych czytelników do przybycia na kolejne przedstawienie tego spektaklu.

 

Czytaj dalej...

Rodzinna Noc w jaworznickim Muzeum

 
nocwmuzeum19 29 of 41
nocwmuzeum19 34 of 41Tym razem wygrała pogoda. Po świetnie zapowiadającym się popołudniu, przyszła pora grozy, kiedy niebo pokryły potężne ciemne chmury i czar sobotniej nocy prysnął jak bańka mydlana. Wprawdzie część osób nie wystraszyła się deszczu, ale ten nie dał za wygrana i po pierwszym delikatnym postraszeniu przybył ponownie z wielką siłą krzyżując plany plenerowych wydarzeń.

Nam udało się zastać w Muzeum Miasta Jaworzna nieco zwiedzających podczas rodzinnej Nocy w Muzeum i mamy kilka zdjęć, które obrazują jak bogato i ciekawie zaplanowano atrakcje na ten czas.

Czytaj dalej...

Piotr Bukartyk - mistrz nad mistrzebukartyk0619Świat opisywany przez Bukartyka, jego niezwykle osobisty i często ironiczny sposób kreowania rzeczywistości w piosence, od lat jest niezwykle bliski muzykom AJAGORE.

Spotkanie Artystów stanowi swego rodzaju RAPORT o stanie współczesności, kondycji człowieka, który w niej żyje.

Liryczna opowieść Bukartyka i jego poezja łączą się z niepowtarzalną ekspresją AJAGORE.

W czasach, kiedy słowo się dewaluuje, a dźwięk staje się nic nieznaczącym tłem, spotkanie artystów przenosi słuchacza w świat głębokich doznań i wartości.

MYŚLISZ, DUMASZ, TAŃCZYSZ.Bilety w cenie 45 zł. (przedsprzedaż) oraz 50 zł. (w dniu koncertu) do nabycia w klubie i na kupbielcik.pl

 

 

bukartyk0619a

Czytaj dalej...

Maj w Klubie Relax


klubrelax1

06.05. - godz. 16.30 Joga dla początkujących
07.05. - godz. 15.00 Warsztaty wikliniarskie
09.05. - godz. 9.00 XVII MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD PIOSENKI EKOLOGICZNEJ
10.05. - godz. 9.00 IV Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej
10.05. - godz. 15.00 Teatrzyk "Dawnej Formy" - zajęcia teatralne dla dzieci
 
13.05. - godz. 16.30 Joga dla początkujących
14.05. - godz. 16.00 Spotkanie Stowarzyszenia Twórców Kultury
16.05. - godz. 16.00 Warsztaty malarsko-rysunkowe
17.05. - godz. 17.00 Gala wręczenia nagród IV Konkursu Piosenki i Pieśni Patriotycznej
18.05. - godz. 19.00 "HAŃBA" - KONCERT/płatny
 
20.05. - godz. 16.30 Joga dla poczatkujących
21.05. - godz. 15.00 Warsztaty wikliniarskie
22.05. - godz. 16.00 Próba Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki"
23.05. - godz. 16.00 Warsztaty malarsko-rysunkowe
24.05. - godz. 15.00 Teatrzyk "Dawnej Formy" - zajęcia teatralne dla dzieci
 
27.05. - godz. 16.30 Joga dla początkujących
28.05. - godz. 15.00 Warsztaty wikliniarskie
29.05. - godz. 16.00 Próba Zespołu Śpiewaczego "Jaworznianki"
30.05. - godz. 16.00 Warsztaty malarsko-rysunkowe

 

 
Więcej informacji na stronie klubrelax.jaworzno.pl
 
klubrelax1a
Czytaj dalej...

Letni Festiwal Rocka 2019 - zapraszamy do zgłoszeńletni festiwalrocka 2019

Zapraszamy wszystkie chętne zespoły na LFR 2019. W tym roku festiwal przypada na 13,14 i 20,21 lipca.

Uwaga!!!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 czerwca, liczba miejsc jest ograniczona, więc spieszcie się!

Regulamin i karta zgłoszeń: http://klubrelax.jaworzno.pl/wp-content/uploads/2019/05/Regulamin-i-karta-zg%C5%82oszeniowa-LFR-2019.pdf

 

letnifestrocka19

Czytaj dalej...

Konkurs fotograficzny Miejskiej Biblioteki Publicznej
hashtag bibliotekakonk1

Z okazji obchodów Tygodnia Bibliotek 2019, pod hasłem „#biblioteka”, zachęcamy do udziału w zabawie konkursowej.

Fotografie lub grafiki ilustrujące hashtag „#bibliotekajaworzno”, będzie można składać w Punkcie Informacji Turystycznej, Dziale Informacji Regionalnej lub drogą mailową (pit@biblioteka.jaw.pl), w dniach od 6 maja do 19 maja 2019 r.

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem.

 

 

 

 

 

 

hashtag bibliotekakonk2

Czytaj dalej...

Galeria Galena - LOTERIA WYGRAJ WAKACJE
loteria wakacje wiosna 2019 ŚredniOd poniedziałku, 6 maja w Galerii Galena rozpocznie się Loteria ,,Wygraj Wakacje”, w której będzie można zagrać o voucher na wymarzone wakacje o wartości 10 000 zł. Codziennie przewidziane będą również nagrody natychmiastowe w postaci bonów podarunkowych na zakupy w Galerii Galena.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii?

 Loteria przeznaczona jest dla osób, które ukończyły 18 lat.

 Zrób zakupy w dowolnym punkcie handlowo-usługowym w Galerii Galena za min. 50 zł (na jednym dowodzie zakupu).

 Zgłoś się do Punktu Obsługi Loterii (przy wejściu głównym do galerii) i odbierz od hostessy kupon loteryjny.

 Na jednej części kuponu znajdziesz zdrapkę – zdrap warstwę ścieralną i sprawdź, czy wygrałeś bon podarunkowy Galerii Galena na zakupy o wartości 50 zł. Jeśli wygrałeś – zgłoś się do Hostessy. Druga część kuponu loteryjnego zawiera miejsce na wpisanie Twoich danych. Wypisz czytelnie kupon, zaznacz wszystkie pola i koniecznie podpisz kupon.

 Zagraj o voucher na wakacje: wypełniony kupon loteryjny wrzuć do urny do dnia 26.05.2019r. , godz. 15.45.

 Losowanie vouchera o wartości 10 000 zł odbędzie się w Galerii Galena 26 maja o godz. 16.00. Obecność podczas losowania nie jest obowiązkowa – zwycięzca zostanie powiadomiony  o wygranej telefonicznie. Przy odbiorze nagrody głównej Uczestnik Loterii powinien mieć przy sobie dowody zakupu, na podstawie których brał udział w Loterii oraz dowód tożsamości ze zdjęciem.

Z loterii wyłączone są zakupy:  produktów i usług kantoru oraz banku, napojów alkoholowych, produktów tytoniowych,  e-papierosów, zakupów dokonanych w aptece,  kart podarunkowych, doładowań telefonów,  transakcji zapłaty za jakiekolwiek rachunki za usługi komunalne, media, telefon oraz gaz dokonane w dowolnym punkcie, transakcji dokonanych w punkcie lotto, zakładach bukmacherskich, spłat raty kredytu regulowane w punktach świadczących tego typu usługi, wpłat i wypłat bankomatowych.

Szczegóły dotyczące loterii znajdują się w REGULAMINIE.
W wersji wydrukowanej z Regulaminem można zapoznać się w Punkcie Obsługi Loterii oraz w biurze administracji Galerii Galena.
loteria wakacje wiosna 2019

Czytaj dalej...

Święto Konstytucji - obchody miejskie w Jaworznie

 


3maja2019swieto2 1 2

3maja2019swieto2 196Po zakończeniu mszy świętej w jaworznickiej Kolegiacie, jej uczestnicy przeszli pod Pomnik Niepodległości, aby tam uczcić doniosłe wydarzenie uchwalenia pierwszej w Europie, a drugiej w świecie konstytucji.

Wysłuchano przemówienia Prezydenta Jaworzna Pana Pawła Silberta, po czym wręczono nagrody laureatom Wojewódzkiego Konkursu Pocztów Sztandarowych, a następnie można było zwiedzić okolicznościowe wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej oraz Muzeum Miasta Jaworzna.

Motyw artystyczny przygotował Teatr Sztuk w Jaworznie.


Zapraszamy do zapoznania się z przemówieniem Pana Prezydenta, wygłoszonym podczas uroczystości.

ZAPRASZAMY DO GALERII Z UROCZYSTOŚCI NA RYNKU

3maja2019swieto2 214„Doprowadź więc, godny marszałku sejmowy, dzieło dzisiejsze do końca, abym wiedział, czyli dzień dzisiejszy mam kłaść między szczęśliwemi, czyli też zapłakać nad ojczyzną moją” - tymi słowami zwracał się król Stanisław August Poniatowski na zakończenie swej mowy do marszałka Stanisława Małachowskiego przed głosowaniem. Działo się to dokładnie 228 lat temu – 3 maja 1791 roku.

Konstytucja 3 Maja, ostatecznie uchwalona, przyniosła królowi i narodowi tylko chwilowe szczęście, wkrótce płakać nad losem ojczyzny miało kilka pokoleń Polaków. Pierwsza europejska ustawa zasadnicza nie uchroniła nas przed rozbiorami i utratą państwa na 123 lata. Zdecydowało o tym nie tylko nasze pechowe położenie geopolityczne pomiędzy wschodem a zachodem Europy i pomiędzy sąsiadami, z którymi łączyły nas przez stulecia relacje częściej złe niż dobre. Winę za to ponosiliśmy również my Polacy. To nasze narodowe wady: sobiepaństwo, warcholstwo, niechęć do sformalizowanych struktur i procedur, zawiść i wrogość wobec siebie, były tak skutecznie wykorzystane przez trójkę zaborców i pozwalały im przez długi czas utrzymywać w ryzach krnąbrnych Polaków.

3maja2019swieto2 201Odzyskanie niepodległości w 1918 roku było jak cud, osiągnięty geniuszem, pracą u podstaw, zbrojnym czynem i niezwykłym kunsztem, i zręcznością polityczną jednostek - przede wszystkim Józefa Piłsudskiego. Młoda ojczyzna potrzebowała narodowego symbolu, oczywistej potrzeby do narodowej dumy i świętowania. Konstytucja 3 Maja idealnie wpisywała się w to zapotrzebowanie, z uwagi na jej szlachetne przesłanie i demokratyczny charakter. Stąd to właśnie Święto Konstytucji 3 Maja stało się najważniejszym świętem państwowym. Krótki okres II Rzeczypospolitej przerwała zawierucha II Wojny Światowej. Świętowanie 3 Maja było zabronione zarówno za okupacji hitlerowskiej, jak i pozornej niepodległości w okresie powojennym, aż do 1989 roku. Dziś, w naprawdę niepodległej Polsce, nikt, żadna polityczna siła, żadna organizacja i instytucja nie ma możliwości i prawa, by w kwestii czczenia tego co dla nas święte, narzucać nam cokolwiek.

3maja2019swieto2 170W Unii Europejskiej, której członkiem jesteśmy już 15 lat (raptem dwa dni temu obchodziliśmy tę rocznicę), Polska powinna i może czuć się w pełni równoprawna.

My, obywatele Najjaśniejszej Rzeczypospolitej, w dużej mierze, w błyskawicznym tempie odrabiamy cywilizacyjne zapóźnienia i wspomniane przeze mnie wady narodowe zamieniamy na cnoty: przedsiębiorczość, pracowitość i determinację w osiąganiu ambitnych celów.
Coraz mniej mamy powodów do kompleksów, a może wręcz nie powinniśmy ich mieć w ogóle.
Z ogromną przyjemnością mogłem uczestniczyć w wielu międzynarodowych spotkaniach, gdzie jesteśmy traktowani zupełnie partnersko i jest to najzupełniej oczywiste.

3maja2019swieto2 276Moje nawiązanie do Konstytucji 3-majowej i naszej obecności w Unii Europejskiej nie jest przypadkowe.

Wspólnota Europejska jako związek demokratycznych państw i demokratycznych praw, jest również w jakimś stopniu sukcesorem naszych, polskich czynów. Odsiecz wiedeńska Króla Jana III Sobieskiego uchroniła ówczesną Europę od widma islamizacji pod wodzą Imperium Osmańskiego i uratowała chrześcijańskie korzenie Europy, jako fundament naszej cywilizacji.
Podobnie w 1920 roku, Bitwa Warszawska powstrzymała marsz proletariackiej rewolucji, ratując osłabioną I Wojną Światową Europę przed sowieckim totalitaryzmem.

Szanowni Państwo, uważam się za życiowego szczęściarza. Było mi dane urodzić się w Polsce wolnej od wojen, zakosztować co znaczy pozorna niepodległość, być świadkiem wyboru i pontyfikatu papieża Polaka, który ewidentnie wpłynął na losy Świata. Przeżyłem eksplozję gigantycznego ruchu społecznego - Solidarności, strach i grozę stanu wojennego, a w końcu upadek żelaznej kurtyny, zmiany systemów politycznych, ustanowienia nowego porządku światowego. Dzięki tym zmianom zapanowała normalność, dzięki której codzienna praca i aktywność pozwalają na realizację życiowych aspiracji i ambicji.

3maja2019swieto2 218Mam ogromną nadzieję, że Państwo również, choćby czasami, mają podobne spostrzeżenia. Bardzo pragnę, by w codziennym trudzie, mimo różnych kłopotów z jakimi się stale zmagamy, mieli Państwo podobne do mojego poczucie szczęścia i zadowolenia, że żyjemy w czasach niezwykłych i w warunkach, o jakich kilkadziesiąt lat temu nie wolno nam było głośno marzyć. Takie warunki i takie możliwości były zupełnie poza możliwościami naszych przodków.

Jest oczywiste, że przynależność do Unii Europejskiej bardzo nam pomogła w uzyskaniu prawnych, ekonomicznych i finansowych warunków do budowania nowoczesnego państwa, które w przeciągu ostatnich lat tak pięknie zakwitło i mam nadzieję, że będzie się podobnie pozytywnie zmieniać w przyszłości.

Radując się naszymi zdobyczami, nie zapominajmy o tych wszystkich ludziach, którzy przed nami marzyli o wspaniałej Rzeczypospolitej, i którym nie było dane widzieć jej wolną i niepodległą, i cieszyć się wolnościami osobistymi. Szczególnie wdzięczni bądźmy tym Polakom, którzy poświęcali jej zdrowie i oddawali za nią życie.

3maja2019swieto2 254Mam przekonanie, że Konstytucja 3 Maja, w rezultacie nie okazała się tylko rozpaczliwym aktem mającym uchronić państwo przed nieuchronnym upadkiem. Stała się drogowskazem dla niepodległościowych dążeń pokoleń Polaków. Dzięki zrównaniu stanów, uczynieniu z ludzi obywateli, obudziła również i wzmocniła poczucie narodowości i polskości, jako istotny przyczynek dla walki o odrodzenie ojczyzny.

Dzisiaj duch Konstytucji 3 Maja, winien przyświecać wszelkim naszym czynom i działalności na niwie publicznej. Nie pozwólmy, aby Konstytucja 3 Maja stanowiła chwalebną, ale jednak ledwie, kartę w historii Polski. Czyńmy każdego dnia, tak jak chciał tego Adam Mickiewicz, by była „prawem żywym, zakorzenionym w przeszłości, mającym się rozwinąć w przyszłości”.

ZAPRASZAMY DO GALERII Z UROCZYSTOŚCI NA RYNKU

 

Czytaj dalej...

3 maja - Święto Konstytucji - msza święta w Kolegiacie
3maja2019swieto 124

3maja2019swieto 121Dzień Święta 3 maja w Jaworznie rozpoczął się uroczystą mszą świętą w Kolegiacie Świętego Wojciecha i Świętej Katarzyny.

Przybyli na nią parlamentarzyści, władze miasta, radni, przedstawiciele szkół, zakładów pracy.

W honorowej, przedniej części kolegiaty miejsce zajęły poczty sztandarowe jednostek organizacyjnych, organizacji związkowych, politycznych i pozarządowych oraz szkół z terenu miasta.

Msza rozpoczęła się hymnem narodowym.

Nasycone troską o pamięć historii, o dbałość o zachowanie godności ojczyzny , wychowanie młodzieży w duchu patriotyzmu oraz obronę naszego państwo przed niecnymi zamiarami jego wrogów, wygłosił Ksiądz proboszcz, Eugeniusz Cebulski.
Zapraszamy do galerii z tej części obchodów święta 3 Maja.

 

Czytaj dalej...

Konkurs ,,Future Star” - zaśpiewali zdobyli nagrody!
futurestar19 119 of 120
futurestar19 117 of 120W ubiegłą sobotę w Centrum Handlowym Galena odbył się II Konkurs Wokalno-Instrumentalny Future Star. Organizatorami konkursu byli Stowarzyszenie ,,Jaworzno to My” oraz Galeria Galena.

Ponownie jak w roku ubiegłym nagrodą główną było zaproszenie do udziału w Koncercie Charytatywnym na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie, który odbędzie się 8 czerwca w Galenie. Będzie to już jego IV edycja.

Jury nie miało łatwego zadania, ponieważ poziom konkursu był bardzo wysoki. Podobnie jak w zeszłym roku przesłuchania odbywały się w ciemno, a członkowie jury mogli zobaczyć uczestników dopiero po ich występie.

Przedstawiamy wyniki drugiej edycji Konkursu Wokalno-Instrumentalnego Future Star.

1 miejsce – Maja Popielas
2 miejsce – Karol Bisaga
3 miejsce – Patrycja Plesiowska-Masłowska

Wyróżnienie – Iwona Tomaszewska

Zaproszenia do wystąpienia na IV Koncercie Charytatywnym na rzecz Domu Dziecka w Jaworznie trafiły do zwyciężczyni konkursu Mai Popielas oraz wyróżnionej Iwony Tomaszewskiej.

Do finałowego koncertu jeszcze trochę czasu ale już teraz serdecznie zapraszamy! Wakacje tuż tuż... zadbajmy o to aby dzieciaki z Domu Dziecka w Jaworznie miały szansę również odpocząć.


Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us