Menu
reklama
reklama
reklama

Piętnastka po raz kolejny pobiegła ulicami Jaworzna

bieg15km270816035Jaworznicka piętnastka to już tak oczywista impreza, że specjalnie nie wzbudza szczególnych emocji. Chyba, że w niecierpliwych kierowcach, którym nie chce się zrozumieć, że czasem trzeba ustąpić pieszym miejsca i że nic się nie stanie, jak do domu raz w roku przyjadą pięć minut później.
Po prostu jest.
Kilka godzin przygotowań, kilka startów, w tym dzieci w różnych kategoriach wiekowych, oraz start główny na dwóch dystansach. Kto pierwszy przybiegnie ten lepszy, ale ludzie biegają również po to aby sobie udowodnić, że potrafią, że dotrą do mety, nawet ostatkami sił. I to chyba najważniejsze w sportach masowych.


Ponieważ dzień obfity w wydarzenia ale i dość gorący, niesprzyjający aktywności tych, którzy nie biegają, mamy zdjęcia ze startu najważniejszego biegu i kilka obrazków z dekoracji kilku i kilkunastolatków...

 

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us