Menu
reklama
reklama
reklama

Chechlorun - powiat Chrzanowski zaprasza na imprezę biegową

chechlorunwrze16Po bardzo udanej edycji biegu Puszcza Run 2016 w której wystartowało 23 zawodników z miasta Jaworzna, nadchodzi czas na edycję drugą. Organizatorzy ponownie zapraszają biegających jaworznian do udziału w biegu, który odbędzie się już 25 września.
Dla podniesienia atmosfery garść faktów z tamtego biegu.
Otóż wśród przedstawicieli naszego miasta najszybszym okazał się  Pan Lech Miłosz, który pokonał 10 km w czasie 43:25 zajmując 45 miejsce w kat. Open Mężczyzn.

Najszybsza Pani to Musiał Marzena, która pokonała 10km w czasie 43:51 i zajęła wysoką 4 pozycję w kat. Open Kobiet.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na kolejny bieg z cyklu Chechło Run 2016 który odbędzie się w powiecie Chrzanowskim nad zalewem Chechło.

Szczegółowe informacje oraz bieżące niusy są dostepne na www.chechlorun.pl - w sekcji rejestracja można zapisać się na bieg.
ZAPRASZAMY :)

www.chechlorun.pl

Dodaj komentarz

Teksty i fotografie opublikowane w portalu stanowią własność intelektualną ich autorów. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Napisz komentarz.
Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu. Nie będą publikowane: Komentarze naruszające netykietę, oraz promujące komercyjne strony, produkty itp. Komentarze obraźliwe, bądź nie wnoszące nic do dyskusji. Komentarze propagujące nienawiść, rasizm, nietolerancję wobec poglądów, przekonań i wyznań. Redakcja nie odpowiada za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników i gości serwisu. Odpowiedzialność za treść postów ponosi wyłącznie ich autor. Komentarze nie są materiałem prasowym w rozumieniu prawa prasowego.


Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us