Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Kasia i Ewa Goławskie liczą na przyjaciół - obiecują wyjątkowe nagrody!

  • Autor ekgolawskieproj0816Jesteśmy Kasia i Ewa Goławskie i razem tworzymy siostrzany duet muzyczny. Urodziłyśmy się w Jaworznie, gdzie od najmłodszych lat przekazywano nam miłość do muzyki w rodzinnej atmosferze.

Tak więc można powiedzieć, że śpiewamy odkąd pamiętamy. Szerszemu gronu  dałyśmy się poznać w programie X-Factor, gdzie dotarłyśmy do półfinału.

Cel naszego projektu to kwota 3000 zł, którą chcemy przeznaczyć na dokończenie realizacji teledysku do utworu ?My Lord". Większość funduszy już mamy ale dzięki tej niewielkiej kwocie będziemy mogły zaangażować do współpracy aktorów, profesjonalną obsługę planu oraz sprzęt - tak Siostry piszą na stronie zachęcającej do wsparcia ich nowego teledysku. Pomożemy?

 

A więc zobaczmy film na którym zwracają się do przyjaciół i wielbicieli muzyki oraz Ich talentu.

{youtube{3W_B7mePsJY{/youtube}

ZAPRASZAMY NA STRONĘ 
>>POLAK POTRAFI - KLIK<<


sosinasdmgal131W muzyce chcemy zawierać elementy naszej wrażliwości trafiając przez to do naszej publiczności.

Staramy się tworzyć muzykę w sposób świadomy, a określić siebie możemy poprzez kilka słów - siła, temperament, pasja i wolność.

Naszą siłą jest to, że jest nas dwie ! Podobne głosy, nieco różne charaktery uzupełniające się wzajemnie i pasja do muzyki.


sosinasdmgal132Tylko dzięki Waszej pomocy możemy zrealizować swoje kolejne muzyczne marzenia i wspinać się co raz wyżej.

Idziemy swoją drogą nie patrząc na współczesne trendy. Stawiamy na indywidualizm i oryginalność bo piękne jest to co jeszcze nie odkryte...

Cel naszego projektu to kwota 3000 zł, którą chcemy przeznaczyć na dokończenie realizacji teledysku do utworu ?My Lord". Większość funduszy już mamy ale dzięki tej niewielkiej kwocie będziemy mogły zaangażować do współpracy aktorów, profesjonalną obsługę planu oraz sprzęt.

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us