Menu
reklama

Służby mundurowe w krótkich spodenkach zagrały w halową...

  • Autor  ST

turniejmundur0516516013Kiedyś to był turniej wyłącznie drużyn pożarniczych, ale ponieważ wszystko ewoluuje, również dobry sport, służący zarówno poprawie kondycji, jak i rozrywce i zdrowej rywalizacji, i potrzebuje nowych bodźców, zaczęto rozgrywać zawody wśród wszystkich służb mundurowych, oczywiście wśród takich, które chciały wziąć udział w tym wydarzeniu - mówi Pan Jarosław Nelec, Wiceprezes, naczelnik OSP ?Osiedle Stałe?.

On to cały dzień doglądał, pilnował, troszczył się, aby całe zawody przebiegły prawidłowo i bez komplikacji. Tak też było. Siedem drużyn rozstawionych w dwóch grupach walczyło od rana w hali na Osiedlu Stałym.


turniejmundur0516516024Mecze polegały na rozegraniu 20 minutowej potyczki, bez przerwy, czyli, tak prosto mówiąc, każdy mecz składał się tylko z pierwszej połowy.

Sprawnie, szybko, ale nie bez emocji i graniczących z horrorem sytuacji po eliminacjach doszło do półfinałów i do ścisłego finału.

A walczyły KM Policji w Jaworznie, Straż Miejska w Jaworznie, KM PSP w Katowicach, KM PSP w Jaworznie oraz Ochotnicze Straże Pożarne z terenu miasta Jaworzna.

Po zaciętej walce wygrała drużyna ... niestety nie jaworznicka - bezkonkurencyjni i nie do pokonania okazali się Katowiczanie i oni to otrzymali wartościowe nagrody za zwycięstwo. Niemniej nagrody za kolejne miejsca również były niezwykle atrakcyjne.
Wśród fundatorów znalazł się Poseł na Sejm RP, Pan Dariusz Starzycki, który wziął udział w dekoracji zwycięzców.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us