Menu

Ulica Polowa będzie wyremontowana przez MZDiM - Radnemu nie dziękujemy

  • Autor 

polowa2816i023Piękna to ta ulica Polowa dziś nie jest. Ale piękna nie jest, bowiem realizowany tam jest... realizowane tam są... kompleksowe remonty sieci wodociągowej i przyłączy domowych. Już kilka miesięcy temu, a dokładnie 2 listopada 2015 pisaliśmy o wkraczających na ulicę pracach, o ciężkim sprzęcie. Artykuł kończył się zdaniem: ?Najpierw zostanie wymieniona sieć wodociągowa, później nastąpią prace kanalizacyjne, a na koniec wejdzie MZDiM i zrobi drogę wraz z chodnikami?.


Nie przypisujemy sobie jakiejś specjalnej mocy sprawczej, ale 30 marca na sesji Rady Miejskiej w odpowiedzi na interpelację jednego z radnych - Kogo? Oczywiście szukającego poklasku radnego Kozika, Szef MZDiM, Pan Paweł Bednarek powiedział, że ulica Polowa będzie naprawiona i wiadomo o tym od dawna, wskazując nasz portal, jako ten, który obiecał, że ulica będzie wyremontowana.

LINK DO ARTYKUŁU - W okolice Obrońców wkracza nowa sieć. Rozpoczęły się prace na Polowej

Nasz portal, tak przypuszczamy, wskazała również gazeta, niegdyś skazana za kłamstwa przez sąd, prawomocnymi wyrokami, która w dalszym ciągu jątrzy, skłóca społeczność i zionie nienawiścią do jaworznian, buntując, napuszczając jednych na drugich.
Podobnie jest właśnie w sprawie ulicy Polowej. Radny, najbardziej krzykliwy radny oświadczył, że ma zebrane podpisy w sprawie remontu ulicy. Podpisy mieszkańców Polowej, jak sądzimy nie wszystkich, bowiem do rodziny piszącego te słowa nikt nie zwracał się z prośbą o podpis. Pewnie dlatego, że realizując swoją koncepcję czepialstwa, doskonale wiedział, że spotka się z odmową podpisu, jako, że petycja jest zupełnie chybiona.
Ale sposób szczwany. Jego mechanizm jest prosty jak drut.
Co robi delikwent, aby wprowadzić w błąd społeczność, a z braku własnych sensownych inicjatyw wykazać, że coś robi? Zbija kapitał na spreparowanym przez siebie problemie.

 

Punkt 1 - dowiaduje się o planach remontowych ulic czy innych elementów struktury miejskiej na najbliższe pół roku, rok,
Punkt 2 - pisze petycje o remont
Punkt 3 - podburza mieszkańców i podstawia im pod nos do podpisu petycję
Punkt 4 - nagłaśnia swoją aktywność w temacie w skompromitowanych mediach
Punkt 5 - po wykonaniu remontu ogłasza się aktywnym mieszkańcem dbającym o dobro miasta

polowa mzdimObok zrzut ekranu - komentarz MZDiM
do artykułu w gazecie dot ul. Polowej.

Sposób od dawna znany, stosowany przez pewną jaworznicka gazetę specjalizującą się w fotografowaniu dziur w drogach, zanim zostaną one planowo naprawiane.

Po realizacji planu przez służby miejskie gazeta ogłasza, że sprawa została załatwiona.
Hipokryzja do kwadratu, zakłamanie do sześcianu obłuda do potęgi czwartej.

Tak więc powyżej przedstawiony mechanizm pokazuje, że delikwent dba wyłącznie o swoją pozycję, wizerunek, ogłaszając się co najmniej mesjaszem, albo mocarzem własnymi rękami układającym płytki chodnikowe.

Zatem, co ważne dla większości rdzennych, z dziada pradziada, mieszkańców Polowej, pragniemy przytoczyć odpowiedź Pana Pawła Bednarka, jasno precyzującą zamiar remontu ich ulicy, i to na pewno nie spowodowany jakąkolwiek działalnością radnego wymachującego kartką z podpisami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ? tak wygląda Polowa dziś. Już niedługo zrobimy nowe zdjęcia, nowej Polowej, po remoncie.
A mieszkańców Jaworzna przestrzegamy przez fałszywymi dobroczyńcami, którzy zamiast zająć się pracą na rzecz społeczności, skłócają ją dla własnych, partykularnych potrzeb.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us