Menu

Niebanalny sposób na rozrywkę dla dorosłych

sky rotator 02 CustomWiększość swojego czasu dzieci przeznaczają na zabawę.
Wiele z nich chce jak najszybciej dorosnąć, tymczasem życie dorosłego wypełnia przede wszystkim czas spędzany w pracy.
Polacy poświęcają pracy zawodowej więcej niż przeciętny pracownik w krajach Unii Europejskiej, a branie nadgodzin to przecież popularne zjawisko.
Tak jak praca jest ważnym aspektem życia człowieka, tak samo ważny musi być czas na odpoczynek i naładowanie baterii.

 

Każdy z nas musi mieć zapewniony czas dla siebie i rodziny. Spotkania rodzinne, wspólne wyjścia i zabawy powodują wzmocnienie więzi z domownikami i budowanie wspomnień, a poza tym stwarzają okazję do odpoczynku, nabrania sił i zapomnienia na chwilę o obowiązkach. Dlatego podczas pikników rodzinnych, festynów i różnego rodzaju imprez plenerowych powinno się zapewnić atrakcje wszystkim uczestnikom. Od najmłodszego do najstarszego.

Dmuchańce: akcja regeneracja

Dmuchańce dla dorosłych są w takich sytuacjach idealnym rozwiązaniem. Badania GUS** wskazują, że w ciągu ostatnich dziesięciu lat więcej pracujemy i bardziej dbamy o siebie i swoje rodziny, lecz odbywa się to np. kosztem życia towarzyskiego i rozrywek. Jak podkreślają pracownicy firmy Danmel, zabawa dmuchańcami pozwala połączyć jedno i drugie. Dzieci bawią się na zjeżdżalniach i dmuchanych zamkach, a rodzice na ściance wspinaczkowej, w bramce celnościowej lub na torze przeszkód. Mocne wrażenia gwarantowane!

Ścianka, symulator, gigantyczny tor przeszkód ? sprawdź się!

Zgodnie z informacjami na stronie http://www.danmel.com.pl/dmuchance-katalog/ możliwości dla dorosłych jest wiele. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z boiska do siatkówki czy bramki celnościowej i sprawdzić swoją zwinność i kondycję. Na ringu bokserskim czy sumo poczujemy się jak prawdziwi zawodnicy, a dmuchane rękawice i ochraniacze sprawiają, że taka zabawa jest całkowicie bezpieczna.

Dmuchańce to także ścianka wspinaczkowa, latające beczki, symulatory rodeo oraz deska surfingowa. W kilka chwil możemy przenieść się na wielką falę lub na Dziki Zachód, ujeżdżać byka albo wielbłąda czy wspiąć się po pionowej ścianie.

Tor przeszkód trapez czy gladiator?

Prócz świetnej zabawy i odstresowania dmuchańce dla dorosłych gwarantują dużo śmiechu, nie tylko dla uczestników, ale także widzów oglądających na przykład potyczki w dmuchanych spódniczkach, bungee run czy też wyścigi w specjalnych pampersach, które utrudniają bieg.

Tory przeszkód z kolei zapewnią wrażenia miłośnikom rywalizacji, pozwolą sprawdzić swoje możliwości i ? być może ? pokonać swoje granice.

9-metrowy tor przeszkód trapez trzeba pokonać tylko za pomocą rąk. Gigantyczny tor przeszkód gladiator jest podzielony na kilka części i biorą w nim udział dwaj zawodnicy. Muszą oni wspiąć się na dmuchańca, przejść przez kratownicę z lin i tunele, a przy tym ominąć wymyślne przeszkody: gilotyny i pałki. Wygrywa ten, kto jako pierwszy pokona wszystkie wyczerpujące przeszkody 24-metrowego toru.

Gigantyczne tory przeszkód dla dorosłych i inne rozrywki?

Szalona zabawa z dmuchańcami łączy aktywny wypoczynek i niezapomnianą rozrywkę, a przy tym jest całkowicie bezpieczna, zarówno dla młodszych uczestników, jak i dla dorosłych. Gigantyczne dmuchane konstrukcje są dostosowane do rozmiarów i wagi dorosłego człowieka. Jeśli nawet nie uda się pokonać toru przeszkód, uczestnik upada na miękkie podłoże lub ściany. Sumo i boks w rozrywkowym, zabawnym wydaniu także nie grożą poważnymi konsekwencjami dla zdrowia. Jedynym skutkiem ubocznym są niezapomniane wrażenia.

?bezpiecznie i z uśmiechem!

Coraz częściej mówi się o tym, że wypoczęty i zrelaksowany pracownik jest bardziej efektywny i spełniony. Każdemu potrzebny jest czas dla siebie: zalecana jest zarówno totalna regeneracja, jak i aktywny wypoczynek, ruch, zabawa na świeżym powietrzu, dlatego podczas imprez plenerowych, spotkań integracyjnych, festynów czy pikników uczestnicy i goście bardzo chętnie biorą udział w zabawach z użyciem dmuchańców. Sprawia im to wiele radości i jest niebanalną rozrywką. 

Zaloguj się, by skomentować
Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us