Menu

WYJĄTKOWA OFERTA RABATOWA DLA MIESZKAŃCÓW JAWORZNA

  • Autor  REKLAMA


veotw1Już w najbliższą sobotę 27 lutego wielkie otwarcie nowego salonu Vision Express Super Optyk w Galerii Galena w Jaworznie. Z tej okazji salon przygotował specjalną ofertę dla pierwszych Klientów.

Wyjątkowa oferta promocyjna ?50 % rabatu na wszystko? dotyczy zarówno okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych jak i soczewek kontaktowych ? każdy znajdzie więc coś dla siebie.

To doskonała okazja, aby zadbać o swój wzrok w sieci profesjonalnych salonów optycznych o ustalonej renomie i kompleksowej ofercie. A to nie wszystko! Przyjdź do nas w weekend otwarcia 27-28 lutego i sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy. Szczegóły  i regulamin oferty dostępne w salonie.
 
Masz dobry wzrok? A może nie dostrzegasz, że masz wadę wzroku? Już w weekend 5-6 marca wstąp do nas na bezpłatne wstępne badanie! Zapraszamy na naszą prozdrowotną akcję w ramach Weekendu Zdrowia i Urody, organizowanego przez Galerię Galena .
 
Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 160 salonami w całym kraju.
Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, przy założeniu dużej różnorodności cenowej. Vision Express kompletną parę okularów (oprawy +soczewki) oferuje w cenie już od 99 zł.
 
Podstawowe wartości, jakie czekają tutaj na wszystkich Klientów to jakość obsługi, najwyższa troska o wzrok klienta oraz wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.
ZATEM DO  ZOBACZENIA?

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us