Menu

Zmarł Andrzej Kaszuba - lekarz weterynarii - pogrzeb w piątek, 29 stycznia

  • Autor 

akaszuba16Z przykrością dzielimy się smutną informacją. Dziś, 27 stycznia, w wieku 68 lat zmarł nagle znany, lubiany, ceniony w Jaworznie lekarz weterynarii, Pan Andrzej Kaszuba.

Był on jednym z pionierów jaworznickiego lecznictwa zwierząt, przez długie lata jedyny w śródmieściu weterynarz, mający siedzibę w lecznicy przy ulicy Spacerowej.

Do dziś, choć już na emeryturze, służył radą, pomocą, przyjmował swoich ukochanych pacjentów troszcząc się o nich, do każdego podchodząc, jak do własnego pupila.


Pogrzeb odbędzie się 29 stycznia o godzinie 14.00 w kościele pw. św. Karola Boromeusza w Starej Hucie. Po mszy nastąpi odprowadzenie prochów zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku na cmentarz na Pechniku.Nekrolog CustomAndrzej Kaszuba był długoletnim członkiem Polskiego Związku Wędkarskiego, wieloletnim prezesem jaworznickiego koła PZW, w swojej wędkarskiej przygodzie był i skarbnikiem i sekretarzem koła - do ostatnich dni codziennie pełnił dyżury w siedzibie koła przy ulicy 11 listopada.

Dziś nie przyszedł jak zwykle rano o godzinie 9, spotkać się z kolegami wędkarzami, nie wypił kawy, nie opowiedział dowcipu, nie uśmiechnął się. Wśród przyjaciół zapanowała cisza, smutek i refleksja, zakończona pytaniem: "Dlaczego Boże tak dobrych ludzi, tak wcześnie wzywasz do siebie?"

Wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich, przyjaciół i kolegów składa Zarząd Koła nr 19 Polskiego Związku Wędkarskiego - Jaworzno ? Miasto.

Na zdjęciach Andrzej Kaszuba wśród braci wędkarskiej jako sędzia zawodów na jaworznickich łowiskach.

 

akaszuba16a

akaszuba16b
akaszuba16c
akaszuba16d

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us