Menu

Jeleń Rockz Fest w Jeleniu

  • Autor 
Jeleń Rockz Fest w Jeleniu

jelenrock150l15 a011Kolejna edycja Jeleń Rockz Fest za nami. Odbyła się ona 31 stycznia.
Początek planowany był na godzinę 16.00 z minutami i terminu udało się dotrzymać, muzyka zabrzmiała sporo minut przed 17.00 a organizacyjnie impreza była dopracowana doskonale. Zasługa to samych muzyków, którzy byli wyjątkowo zdyscyplinowani, a dzięki temu przerwy między poszczególnymi występami zespołów bylo bardzo krótkie - zmiany instrumentów i innego sprzętu przebiegały bardzo sprawnie
Nad całością czuwali muzycy grupy T-Rust. Im to wszyscy fani zespołów mogą zawdzięczać, że festiwal odbył się już po raz czwarty. Jak mówią portalowi przedstawiciele zespołu T-rust przygotowania są dziełem muzyków i ich sympatyków.
Sami zrobili wystrój sceny, który w tym roku był "nietuzinkowy" - rzec można gwiaździsty. Sami opracowali pakaty, sami je wydrukowali za własne pieniądze, sami zapłacili za koszulki!
Poza tym muzycy wszystkich zespołów zagrali zupełnie za darmo.

 
Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi opisami poszczególnych wykonawców, a z imprezy mamy skrót filmowy koncertów pierwszych dwóch zespołów oraz GALERIĘ ZDJĘĆ, której autorem jest głównie Kamil Wędzicha.
Dziękujemy
 
 
 
Strona imprezy na FB - https://www.facebook.com/events/790470107712681/


W tym roku wystąpili:

T-rust - ostatni taki koncert. 8 lat, prawie 90 zagranych koncertów, setki przebytych kilometrów, tysiące godzin spędzonych razem, dziesiątki tysięcy zagranych razem nut. Koncert na JRF2015 będzie podsumowaniem tego wszystkiego.
https://www.facebook.com/bandtrust

L-off - poza konwencją, poza szablonem, ciekawie, melodyjnie, niestandardowo.
https://www.facebook.com/loffPL

Cronica - folk - metal najwyższej próby. Zespół łączy ciężkie gitarowe brzmienia z instrumentami oddającymi klimat średniowiecznych ballad, żeglarskich pieśni, powieści, podań, legend i innych utworów ludowych. https://www.facebook.com/cronicaPL

P.C.K. - HC/PUNK. Bez kompromisów, bez ballad, bez wolnych rytmów. Gęsto, głośno i bezlitośnie.
https://www.facebook.com/pages/PCK/223779297672609?fref=ts

Pawilon Nocnych Zwierząt - Nie śpią w nocy, nie znają kompromisów, nie mają wstydu. Używają dużo za dużo, nienawidzą się nawzajem.
Pawilon Nocnych Zwierząt nie będzie Twoim ulubionym zespołem, chyba że lubisz regularnie się odurzać, odrealniać i ciągle masz ochotę.
https://www.facebook.com/PawilonNocychZwierzat

Old Chopper - Załoga, która rżnie rocka w klasycznym stylu. Mocny wokal, dwie charczące gitary, tłusty bas i solidne gary. Rockandrollowa uczta murowana!
https://www.facebook.com/theoldchopper

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us