Menu

Pomagamy, bo to ważne, żeby żyć też dla innych... Pomóżmy Krystynie

  • Autor 


krystyna1aJak zwykle z początku roku możemy zdecydować o losie naszego ?1 PROCENTA?.
Ale nie tylko. Możemy podarować osobom potrzebującym coś, czego może nam nie potrzeba, coś, z czego możemy zrezygnować. Czy to będzie zakup zbędnego ?ciucha?, czy rezygnacja z jakichś słodyczy, które i tak nam nie służą, nie służą naszemu zdrowiu.
Możemy podarować drobne, albo nieco większe kwoty dla kogoś, dla kogo każdy dzień się liczy.  Wspieramy pomoc bezpośrednią, bez wielkich słów, bez głośnej muzyki, bez medialnej pompy. Pomagamy, bo tak trzeba, bo my mamy wszystko, mamy zdrowie, i choć samego, tego daru przekazać nie możemy, to możemy sprawić, ze droga do zdrowia dla osoby potrzebującej będzie bliższa. Dziś przekazujemy prośbę, apel Krystyny jaworznianki ? żony, mamy, koleżanki, przyjaciółki.

Prosimy o 1 procent i prosimy o dobrowolne darowizny

Witam Państwa
banerekNazywam się Krystyna Halska, mam 50 lat, od 10 leczę się onkologicznie.
Przez 9 lat choroba była w remisji i nagle zaatakowała z czterokrotnie większą siłą.

Doszło do rozsiewu komórek nowotworowych do oskrzeli, płuc, śródpiersia i kości w ilości niepoliczalnej. Lekarze są bezradni.
Pomimo diagnozy lekarskiej stwierdzającej nieuleczalność mojej choroby, wierzę że jestem w stanie ją pokonać dlatego wzięłam sprawy we własne ręce.

Istnieje wiele naturalnych metod leczenia nowotworów ale nie znajdują one zastosowania w medycynie akademickiej. Jestem w trakcie jednej z takich kuracji, pozytywne efekty już są widoczne lecz - ze względu na wysoki stopień zaawansowania choroby (IV) - jest długotrwała i kosztowna, zbyt kosztowna dla rencistki. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Jeśli nie wiecie komu podarować swój 1 % podatku, będę bardzo szczęśliwa jeśli zrobicie to dla mnie. Każda najmniejsza nawet wpłata to dla mnie ogromna nadzieja, pozytywne nastawienie, wola walki, chęć życia. Wszystkie złotówki będą przeznaczone na realizację programu leczenia.

Jestem podopieczną Fundacji AVALON Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym ul. Kajki 80/82 lok.1 04-620 Warszawa.
KRS 0000270809 - do wpisania w formularzu PIT, oraz w części INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE w rubryce Cel szczegółowy 1% proszę wpisać HALSKA 5005.

W przypadku darowizny, w tytule wpłaty proszę wpisać HALSKA 5005 nr konta
                                              62 1600 1286 0003 0031 8642 6001

Można również mnie wspomóc wysyłając SMS o treści HALSKA 5005 na nr 75165, koszt SMS-a 6,15 z czego 5 zł zasila moje subkonto.

Dziękuję i życzę zdrowia

Pełna nadziei na lepsze jutro - Krystyna Halska

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us