Menu
reklama
reklama

Jaworznianka jedną z trzech najlepszych położnych. Gratulacje !

hipok15 2W ciągu ostatnich trzech miesięcy br. – na łamach największego dziennika regionalnego w Polsce oraz na łamach serwisu internetowego dziennikzachodni.pl, prezentowane były sylwetki najlepszych pracowników służby zdrowia i wiodące placówki medyczne.
Celem akcji była promocja śląskiej służby zdrowia oraz budowanie jej jeszcze lepszego wizerunku.
     Spośród ludzi oddanych pacjentom, pracowników placówek służby zdrowia, szczególnie zaangażowanych w ochronę życia i zdrowia, mieszkańcy naszego województwa wybrali laureatów w kilku kategoriach.

Miło nam poinformować, że w kategorii POŁOŻNA jedną z trzech laureatek jest Pani Barbara Boczoń, zatrudniona w naszym Szpitalu.
Pani Basia w roku 1983 ukończyła Medyczne Studium Zawodowe i uzyskała tytuł położnej dyplomowanej. Od 1 kwietnia 1983 roku zatrudniona w Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Miejskiego, (a obecnie Wielospecjalistycznego) w Jaworznie w charakterze położnej.

hipok15 1Bardzo mocno zaangażowana w opiekę nad kobietą, szczególnie nad kobietą rodzącą. Od kilku lat pracuje nad poprawą wizerunku ”Porodówki” oraz poszukuje nowych rozwiązań dla poprawy komfortu pacjentek rodzących. Wspólnie z koleżankami wprowadza nowe techniki porodowe, dba o stworzenie rodzinnych warunków dla rodzącej
i jej partnera. Mocno aktywizuje się w propagowanie „jaworznickiej porodówki” wśród lekarzy ginekologów pracujących na terenie miasta Jaworzna. Prowadzi działania marketingowe pozyskując do współpracy lokalne media. Wspiera działania Szkoły Rodzenia poprzez spotkania z przyszłymi rodzicami na trakcie porodowym oraz oddziale. Wszystkimi swoimi działaniami zachęca przyszłe mamy do rodzenia dzieci w mieście, w którym mieszkają, pracują i żyją. Ceniona przez przełożonych i współpracowników za fachowość, wysoką kulturę osobistą, zaangażowanie.
Laureatce życzymy wielu dalszych sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej!
Foto: Dziennik Zachodni/Arkadiusz Ławrywianiec

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us