Menu

ogłoszenie bezpłatne

Dobre dni dla rocka w Jaworznie. Master Men z nową płytą!

  • Autor 

mastertroughtNie tak dawno pisaliśmy o płycie, jaką planuje wydać rockowa kapela Master men, które  na muzycznym rynku Jaworzna zrobiła małe zamieszania rockowe. Tak jeszcze nie grano w naszym mieście i choć z muzyką w dzisiejszych czasach trudno się przebić, to zespół zagrał już kilkadziesiąt koncertów w różnych miejscach w kraju, zbierając pozytywne recenzje rockfanów.

Bo dobry rock nie może się znudzić, a jeżeli jest oparty o klasyczne wzorce i przywodzi na myśl najlepsze kapele to nic, tylko słuchać. A ponieważ mamy okazje posłuchać utworów już w studyjnej wersji, to nic tylko iść do sklepu, kupić i cieszyć się nabytkiem.

Płyta nie jest droga, a jej fizyczną postać można dostać w sklepie muzycznym "Po schodkach przy ulicy Sienkiewicza. Dla "internetowych" pod adresem www,lynxmusic.pl

 

Zapraszamy do wypróbowania krążka na własnym odtwarzaczu, albo do sprezentowania wydawnictwa znajomemu, znajomej.

Master Men "Trought The Window może okazać się dobrym prezentem pod choinkę.

Próbki muzyki możemy posłuchać poniżej.
 


 

masterokladka1Koncertujący kilka dni temu w klubie Relax zespół Master Men, (pisaliśmy TUTAJ) już we wtorek, 24 listopada będzie miał premierę swojej płyty. Tak więc po świetnym koncercie, który odbył się właśnie, mamy dla fanów najlepszej muzyki kolejną wspaniałą wiadomość.

Dziś już materiał zdobiący krążek jest podwójnie wartościowy, bo nagrany z byłym  wokalistą, który zmienił się dosłownie kilka tygodni temu. Nowy frontman miał swój debiut miał właśnie na koncercie w dniu 10 listopada na koncercie charytatywnym.

To kolejny jaworznicki zespół hołdujący zasadzie, że kanon rocka to coś, dla czego warto się poświęcić, ale panowie idą drogą własnych kompozycji i tekstów, które powstawały w części jeszcze bardzo dawno temu.

 

Dziś mamy do czynienia z potężnym brzmieniem opartym na jednym z najbardziej klasycznych składów - gitara perkusja i bas oraz klawisze, które w tej kapeli graja dominującą z pewnego punktu widzenia rolę, bo człowiek, który za nimi zasiada jest kompozytorem i autorem tekstów do wszystkich utworów Master Mena. Słychać w tych kompozycjach echa wielkich tego świata, a największe skojarzenia, choć być może bardzo subiektywne wiodą do takich "wielkich" jak Yes, Clannad, Genesis, ale i starzy Beatlesi.

Na premierę płyty zapraszamy do radia www.rockserwis.fm  w dniu 24 listopada o godzinie 19.00 zapraszamy na trasmisję pod tym adresem http://www.rockserwis.fm/view/poplay1.html a potem na koncerty Master Mena!

Płyta została nagrana w studio LYNX MUSIC w październiku. Znajduje się na niej 11 utworów. Trzy z nich są zupełnie premierowe. Pozostałe są lekko przearanżowane dla potrzeb brzmienia i podkreślenia treści tekstów i muzyki.

LYNX MUSIC określił muzykę master Mena jako art rock. Ta wytwórnia płytowa taką właśnie muzykę wydaje.

Płyta pojawi się w pierwszej połowie grudnia.

Okładka już u nas jako "wstępniak" a poniżej zdjęcie składu, który wystąpił na płycie: Damian Nowak - instrumenty klawiszowe/Jaworzno, Piotr Dęboń- perkusja/Ożarowice, Staszek Sapun - bas/Jaworzno, Zbigniew Pajda - gitara/Pszczyna, Artur Machura - wokal.

Jeszcze niżej dwa utwory Master Mena w składzie i materiale z płyty.

mms img 1862017325

 

 

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us