Menu

Zastępca Prezydenta Jaworzna, Pani Monika Bryl dla portalu MojeJaworzno

  • Autor 

2015 11 12 16 52 37 731021 1000xDziś w godzinach południowych, Pani Monika Bryl, będąca kandydatką na stanowisko Zastępcy Prezydenta Jaworzna, z rekomendacji pana Posła Dariusza Starzyckiego, Przewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości w Jaworznie, otrzymała powołanie z rąk Prezydenta Pana Pawła Silberta.


Pani Monika Bryl obejmie zakres obowiązków, które do tej pory były w gestii naszego obecnego parlamentarzysty oraz będzie zajmowała się problematyką, nad którą do tej pory pracowała jako naczelnik Biura nadzoru Właścicielskiego.
Dla portalu Mojejaworzno wypowiedziały się trzy osoby, o których mowa w powyższej informacji. Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego.

Za portalem www.jaworzno.pl cytujemy

Prezydent Miasta Jaworzna Paweł Silbert, 12 listopada br. powierzył Pani Monice Bryl pełnienie funkcji zastępcy prezydenta. Stanowisko to dotychczas było zajmowane przez Dariusza Starzyckiego - obecnego Posła na Sejm RP.

W ramach zmian w strukturze Urzędu Miejskiego, Monika Bryl została II. zastępcą prezydenta i będzie odpowiedzialna m.in. za sprawy z zakresu: zamówień publicznych, spraw obywatelskich, pomocy społecznej, zdrowia i bezpieczeństwa mieszkańców. Jej kompetencjom będzie podlegał również nadzór właścicielski nad spółkami. Pierwszym zastępcą prezydenta miasta został natomiast Tadeusz Kaczmarek, w zakresie jego obowiązków nie nastąpiły żadne zmiany.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us