Menu

Zaszczyt dla Szpitala w Jaworznie. Dyrektor Kurek - Znakomity Przywódca

  • Autor  MJ

2015 11 06 105843W marcu br. Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie został zaproszony do udziału w IX edycji konkursu Polskiej Nagrody Jakości przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie, w kategorii Znakomity Przywódca.
   Znakomite Przywództwo, czyli realizacja przywództwa, to ustalanie celów i kierunków rozwoju organizacji, wspieranie ich realizacji oraz kontrola uzyskiwanych efektów. Celem Modelu ?Znakomite Przywództwo? jest wdrażanie zasad, które pomogą tworzeniu oraz promowaniu w Polsce wybitnych Menadżerów ? Liderów ? świata nauki, praktyki, polityki i masmediów; którzy swoją codzienną pracą będą przyczyniać się do rozwoju polskiej gospodarki, polityki, samorządności, nauki, kultury oraz będą wdrażać i upowszechniać nowoczesne metody zarządzania, a tym samym przyczyniać się do poprawy jakości życia polskich obywateli.
    Zgłoszenia kandydatury Dyrektora Szpitala - dr n. med. Józefa Kurka do tego zaszczytnego wyróżnienia dokonał Prezes TUV NORD Polska, jednostki certyfikującej, która współpracuje ze szpitalem od lat; przy pełnym poparciu Władz Miasta Jaworzna. W rekomendacji podano m.in., że uhonorowanie Dyrektora Józefa Kurka byłoby wyróżnieniem w uznaniu Jego zasług, ale jednocześnie wielkim uznaniem dla całego środowiska medycznego i biznesowego Śląska.
   W ubiegłym tygodniu na adres Szpitala wpłynęło pismo informujące o przyznaniu Dyrektorowi na wniosek Komisji Weryfikującej Komitetu PNJ, Prezydium Komitetu Polskiej Nagrody Jakości, tytułu Finalisty IX edycji konkursu ?ZNAKOMITY PRZYWÓDCA. Uroczyste wręczenie nagrody odbędzie się w dniu 11 listopada 2015 r. w Zamku Królewskim w Warszawie.
    Z okazji zdobycia Nagrody, gratulujemy i życzymy Dyrektorowi dr n. med. Józefowi Kurkowi wielu sukcesów w życiu osobistym i pracy zawodowej.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us