Menu

Pan Dariusz Starzycki dziękuje wyborcom deklarując współpracę.

  • Autor 

star a1aDziękuję mieszkańcom za zaufanie jakim obdarzyli mnie w wyborach parlamentarnych. Dzięki Państwa poparciu uzyskałem mandat Posła na Sejm RP, a Prawo i Sprawiedliwość osiągnęło historyczny sukces.

Dziękuję wszystkim osobom i środowiskom, które mnie wspierały. To dla mnie bardzo ważne, mieć przy sobie grono tak bardzo zaangażowanych i wspierających ludzi. Mój wynik jest naszym wspólnym osiągnięciem.
Jest sukcesem miasta i mieszkańców, których sprawy będę reprezentował w Sejmie.

Tymi słowami dotychczasowy I zastępca Prezydenta Jaworzna, podczas sesji Rady Miejskiej w dniu 29 października Pan Dariusz Starzycki podziękował za wsparcie wyborach do Sejmu RP.
Przyszły poseł odebrał gratulacje od współpracowników, przedstawicieli jednostek miejskich oraz ich dyrektorów.

Kontynuując zadeklarował swoje przyszłe zaangażowanie w sprawy miasta.

Deklaruję, że nadal będę wspierał działania Prezydenta Pawła Silberta. Trzynaście lat spędzonych w naszym samorządzie, to okres rozwoju Jaworzna - miasto stało się piękniejsze i wygodniejsze. Jako parlamentarzysta obiecuję rzetelną pracą, by ten dobry kierunek rozwoju miasta wspomagać.
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości szli do wyborów z konkretnym programem.
Polacy w głosowaniu zdecydowali, że to właśnie on będzie realizowany przez najbliższe lata. Dołożę wszelkich starań, aby ten plan się urzeczywistnił.
Serdecznie gratuluję wyboru wszystkim posłom i senatorom, liczę na wspólną, dobrą pracę na rzecz miasta, regionu i kraju.

Dziś poseł elekt żegna się ze swoimi dotychczasowymi współpracownikami, z biurem, w którym urzędował, z codziennymi obowiązkami na niwie samorządu, miasta.

Podobnie gratulacje odebrał Pan Paweł Bańkowski, drugi jaworznicki poseł elekt.

Za naszym pośrednictwem Pan Dariusz Starzycki przekazuje swoje słowo do mieszkańców, bezpośrednio.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej wypowiedzi filmowej.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us