Menu

ogłoszenie bezpłatne

Dla Arturka Szustra charytatywnie - zagrali na rockowo

  • Autor 

 

2015 11 12 160955Dla Arturka po raz kolejny zagrali jaworzniccy muzycy rockowi i starsi i ci, którzy dopiero rozpoczynają swój pęd do kariery na rynku showbiznesu.
Oczywiście tak naprawdę o biznesie specjalnie się tu nie myśli, bo aby zarabiać na muzyce trzeba przejść wiele, wiele etapów wtajemniczenia, ale naszym muzykom sam fakt rosnących rzesz fanów wystarcza i póki grają z pasją jest to autentyczne i bardzo wciągające. Sporo osób przyszło na koncerty w dniu 10 listopada do Klubu Relax, aby posłuchać nowości i wspomóc Arturka Szustra, którego mama wciąż boryka się z topniejącymi środkami na leczenie, które miesięcznie kosztuje co najmniej 1000 złotych.


Trzeba wciąż prosić o pomoc, a ta, może nie zawsze w dużej ilości ale nadchodzi, budując nadzieję i powodując uśmiech dziecka.
Na koncercie udało nam się nagrać trzy z czterech zespołów i tym samym prezentujemy trzy filmy na których można zobaczyć kapele: "Blunt Razor", "Master Men", i "Grafen".
Na zespół ostatni, "Tajna lista? czasu już nie wystarczyło, ale mamy nadzieję ze następnym razem uda się i posłuchać i zarejestrować dokonania zespołu.

Oto linki do informacji  zespołach a poniżej - słuchamy muzyki!

https://www.facebook.com/Blunt-Razor-228359553956075/   Blunt Razor

https://www.facebook.com/MasterMenBand/   Master Men

https://www.facebook.com/tajnalista/   Tajna Lista

ORAZ

GRAFEN - Grafen- trzech chłopaków w wieku 17, 19 i 21 lat grających rocka. Ciężko sprecyzować inspirację zespołu gdyż fascynuje nas każda interesująca muzyka. Zespół istnieje nie całe 2 lata. Ciekawostką jest że każdy członek zespołu nosi okulary. Zaawansowana wada wzroku była podstawowym kryterium przyjęcia do zespołu gdy ten powstawał.

ZAPRASZAMY DO GALERII
...........................................

patr med mojajaworzno 600

 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us