Menu

Wybory już w niedzielę. Jak pracują kandydaci?

  • Autor 

wyboryblisko1Już za tydzień, 25 października spotkamy się przy urnach wyborczych, aby wybrać nowych posłów i senatorów. Najaktywniejszym politykiem ubiegającym się o mandat jest pan Dariusz Starzycki ? szef jaworznickiego PiS, startujący z MIEJSCA 3 listy Prawa i Sprawiedliwości. Jaworznicki kandydat na posła przez cały czas spotyka się z wyborcami, w piątek i sobotę prowadził kampanię bezpośrednią w Osiedlu Stałym, Byczynie, Ciężkowicach, Szczakowej, w pasażach handlowych na Podłężu i Pechniku oraz w Centrum. To najbardziej wyrazista i konkretna kampania jaką obserwujemy do tej pory.

W niedzielę pod jaworznickimi kościołami kampanię prowadzili Robert Warwas z Dąbrowy Górniczej i Andrzej Dubiel z Czeladzi. Po mszach świętych radny Dąbrowy Górniczej Robert Warwas i mieszkaniec Czeladzi Andrzej Dubiel rozdawali swoje materiały wyborcze.

Dariusz Starzycki nie prowadził w niedzielę kampanii wyborczej. Popołudniu uczestniczył w spotkaniu z osobami niewidomymi obchodzącymi swoje święto.

trzeba zauważyć, że spośród jaworznickich kandydatów najbardziej wyrazista kampanię prowadzi właśnie Pan Dariusz Starzycki. Na bieżąco informuje o swoich działaniach na fanpage'u, regularnie aktualizuje stronę internetową i prezentuje profesjonalnie zrealizowane spoty wyborcze.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us