Menu

Inauguracja kampanii wyborczej Pana Dariusza Starzyckiego

  • Autor 

akmpwybds31015003W sobotę, 3 października swoją kampanię wyborczą w wyborach do Sejmu RP rozpoczął pan Dariusz Starzycki. Pierwszy Zastępca Prezydenta Miasta Jaworzna, jako doświadczony samorządowiec, świetnie poruszający się w obszarach ważnych dla egzystencji zarówno miasta, jak i kraju w zakresie przepisów, ustaw, zadań jakie ciążą na politykach, na stanowiących prawo i zasady funkcjonowania państwa, rozpoczął spotkania z mieszkańcami od spontanicznych spotkań w kilku miejsca w mniecie najbardziej uczęszczanych w sobotni poranek.
Pan Starzycki odwiedził miejsca gdzie jaworznianie zaopatrują się na weekend czyli miejsca handlu i targowiska.
akmpwybds31015013Siłą rzeczy czasu niewiele, ale kilkudziesięciominutowa obecność na ulicy Sienkiewicza, a potem na targowiskach Manhattan i na Osiedlu Stałym pozwoliły na zorientowanie się w preferencjach politycznych spotkanych mieszkańców.
W przeważającej większości ekipa PIS, towarzysząca kandydatowi spotkała się z serdecznością, a pytania, jakie padały, dotyczyły wielu aspektów życia kraju, oraz zwykłych ludzi, którzy czują się przez obecne władze ignorowani, nie mając nadziei na poprawę warunków życia i sytuacji kraju na arenie międzynarodowej.
Nadzieją dla nich, ja można było usłyszeć jest zmiana na szczytach władzy w Państwie, a drogą do tego ma być realizacja programu Prawa i Sprawiedliwości.
Na krótkim materiale filmowym mamy wypowiedź Pana Starzyckiego u progu kampanii wyborczej.

A TU DO POBRANIA GAZETA DOTYCZĄCA KANDYDATA - DARIUSZA STARZYCKIEGO

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us