Menu

Pan Dariusz Starzycki na liście PiS Czy Jaworzno będzie miało swojego posła?

  • Autor 

dstarzycki0915 aDziś to już pewne. Lista zatwierdzona.

Pan Dariusz Starzycki będzie figurował na trzecim miejscu listy Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu wyborczym nr 32  obejmującym miasta na prawach powiatu: Dąbrowa Górnicza, Jaworzno i Sosnowiec oraz powiaty będziński i zawierciański.

Poprzedzać na liście naszego kandydata będą tylko dotychczasowi posłowie - Pani Ewa Malik i Waldemar Andzel.

W takim układzie szanse na sukces Pana Starzyckiego są bardzo duże, ale aby one się ziściły, potrzeba dużego zaangażowania członków partii, sympatyków i zwolenników takiej polityki, która zagwarantuje państwu polskiemu zdecydowany rozwój i pomyślność.

Ale to nie koniec niespodzianek. Drugą osobą, która będzie kandydować z listy Prawa i Sprawiedliwości będzie Pani Renata Gacek, Radna Rady Miejskiej w Jaworznie, osoba wielce oddana miastu i przede wszystkim jaworznickiej młodzieży oraz kulturze.
Już wkrótce przedstawimy obie kadydatury bardziej szczgółowo.

Panu Dariuszowi Starzyckiemu i pani Pani Renacie Gacek życzymy powodzenia w wyborach, a wcześniej podołania kampanii, która na pewno łatwa nie będzie.
Cóż jednak tak nie mobilizuje jak trudne wyzwania!

 

 

 


 

Artykuł z dnia 4 września 2015

Pan Dariusz Starzycki będzie kandydował w wyborach do Sejmu RP jako przedstawiciel Jaworzna z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.
Informacje jeszcze nie są w stu procentach potwierdzone, a w takich wypadkach z ich ogłaszaniem należy zachować ostrożność, ale jeśli chodzi o osobę Pana Dariusza Starzyckiego, to nasuwa się jedno pytanie: Kto jak nie On?

To wyjątkowo oddany swojemu krajowi człowiek, wysokiej klasy samorządowiec, doskonale orientujący się w zagadnieniach zarówno na poziomie gmin jak i całego kraju. Fachowiec, o wyjątkowej kulturze osobistej i serdeczności gwarantuje dobrą reprezentację miasta na forum parlamentu.

Jeśli listy zostaną zarejestrowane, rozpocznie się kampania wyborcza, która miejmy nadzieję, że przyniesie dobre efekty w postaci głosów wyborców.

Wraz z rejestracją list dowiemy się które miejsce zajmie Pan Starzycki, ale wszystko wskazuje na to, że może to być miejsce trzecie. A więc dobra pozycja wyjściowa do sukcesu.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us