Menu

Jak nas widzą w Chrzanowie? Opinie tamtejszej prasy o Jaworznie

  • Autor  .

przelommzdim0815 1 CustomDość często zwracamy uwagę na kompletną nierzetelność jednego z jaworznickich mediów, którego tytułu nie wymieniamy, ze względów, które nasi czytelnicy znają.

Bo po co denerwować się artykułami, które wciąż kalają nasze miejskie małoojczyźniane gniazdo.

Za to z poczuciem satysfakcji wymienimy nazwę tygodnika ukazującego się w Chrzanowie, przytaczając wpis Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów dotyczący artykułów jakie ukazały się w tamtejszym Przełomie.

Chwalą nas, zazdroszczą nam, tylko nasi nazywający siebie dziennikarzami, autorzy paszkwili, widzą w działaniach miasta i miejskich jednostek, zło. Ze znalezionych w sieci materiałów dotyczących lokalnej prasy, dowiedzieć się jednak można, że sami jaworznianie dość kiepsko oceniają prywatna gazetę, kupując coraz mniej egzemplarzy tejże.

Zastanawiamy się jaki pożytek mają reklamodawcy z umieszczania tam swoich niezbyt tanich chyba anonsów. Ale to już ich sprawa, na co tracą swoje pieniądze.

A więc poniżej rozpoczynający tydzień, wpis MZDiM.

Jak widać, tygodnik lokalny naszych sąsiadów z Chrzanowa cieplej wyraża się o naszym mieście, niż niektóre jaworznickie media. Chwalą nie tylko widoczną gołym okiem rewitalizację publicznej przestrzeni, budowę obwodnic, czy galerii handlowej, ale i zazdroszczą organizacji komunikacji miejskiej, ze wszystkimi jej nowoczesnymi udogodnieniami. Miło nam, że widniejemy w chrzanowskich materiałach prasowych jako przykład godny naśladowania. Cieszymy się, że na tle innych miast wypadamy całkiem nieźle i że chwalą one naszą innowacyjność oraz prężność w działaniu. Szkoda, że bardziej doceniają to wszystko obserwatorzy spoza jaworznickich granic, podczas gdy pewne rodzime medium zamiast dostrzec dobre zmiany, dopatruje się najdrobniejszych potknięć, bo pochwała nie przechodzi przez gardło. Podpowiadamy - nie wstydźcie się mówić o swoim mieście dobrze, to żaden obciach

Skany pochodzą z tygodnika PRZEŁOM nr 31 - wystarczy kliknąć, aby powiększyć

przelommzdim0815 1przelommzdim0815 2

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us