Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Piknik Rodzinny w szkole KANA

  • Autor  MK


IMG 0312 Duży18 października na terenie przy budynku naszej Szkoły uczniowie wraz z rodzicami, rodzeństwem i innymi bliskimi osobami uczestniczyli w pikniku rodzinnym
Główną atrakcją pikniku było spotkanie towarzyskie uczniów, ich rodziców oraz nauczycieli Szkoły przy pieczeniu kiełbasek i zabawach przy ognisku. Przy bufecie kawowym czekało ciasto przygotowane przez rodziców, gorące i zimne napoje. W garnkach przy ognisku upiekły się ziemniaki z boczkiem i kiełbasą, przygotowane przez p. Karola. Wszyscy byli zachwyceni ich smakiem.
Zorganizowano międzypokoleniowe zabawy i konkursy, ale także zajęcia dotyczące bezpiecznego poruszania się na drodze. Najmłodsi uczniowie poznawali i kolorowali znaki drogowe. Uczniowie klas V-VIII bawili się w kalambury, których hasła dotyczyły bezpieczeństwa podczas poruszania się w ruchu drogowym. Przeprowadzono konkursy sprawnościowe na hulajnogach i deskorolkach. We wszystkich tych działaniach aktywnie uczniów wspierali ich rodzice.
Ważne było również to, że o zmierzchu wszyscy zauważyli doskonałą widoczność elementów odblaskowych, które przez całe spotkanie nosili na sobie uczniowie.

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us