Menu

Blunt Razor - koncert magiczny

  • Autor 

fmtelimfin0515022Blunt Razor to grupa młodych ludzi, którzy nie marnują swoich talentów i ciekawej, muzycznej wrażliwości. Czwórka nastolatków na scenie zgrywa się ze sobą doskonale, wplatając w swoją muzykę przeróżne gatunki.

Melodyjny indie rock, miejscami okraszony szczyptą folku w postaci dźwięków akordeonu, czy mandoliny, przypadłyby do gustu miłośnikom alternatywnego, pomysłowego grania. Większość utworów to pełne emocji, uroczo oniryczne ballady, zdobione delikatnymi akordami, wypływającymi wprost spod palców jedynej w zespole przedstawicielki płci pięknej.

Kosmiczno - magiczne dźwięki klawiszy, dodające niektórym utworom tajemniczości, innym zaś słodkiej lekkości, przyjemnie koją zmysły. Spokojna, jednostajna sekcja rytmiczna trzyma twardą rękę na pulsie, który w odpowiednich momentach przyśpiesza, by w końcu wybuchać. Gdy do całości dodać głos wokalisty, unoszący wszystko gdzieś wysoko, wprowadzając słuchaczy w stan rozmarzenia, mamy do czynienia z mieszanką doskonałą.

fmtelimfin0515002Ci młodzi ludzie tworzą spójną grupę, konsekwentnie obracając się wokół rockowo - elektronicznych brzmień. Ich piosenki nadają się i do tańca i do spokojnych chwil ze słuchawkami na uszach tuż przed spaniem.

Podczas koncertu w Teatrze Sztuk publiczność mogła na żywo usłyszeć, jak dojrzałą muzykę mogą tworzyć tak młodzi ludzie. Polecamy wybrać się na koncert przy najbliższej możliwej okazji, bo twórczości na najwyższym poziomie nie trzeba szukać daleko, a u nas w Jaworznie Blunt Razor to kolejny do kolekcji zespół, którego słucha się z ogromnym zachwytem.

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us