Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Jarmark Wielkanocny w nowym miejscu udał się wyśmienicie

  • Autor 
Jarmark Wielkanocny w nowym miejscu udał się wyśmienicie

gkrpajarmarkwielkanoc2022 45Przy udziale miejskich przedszkoli i uczęszczających do nich dzieci, przy udziale szkół i placówek wychowawczych , kół gospodyń wiejskich oraz miejskich instytucji odbył się w dniu 8 kwietnia tradycyjny jarmark Wielkanocny.

Tym razem jego lokalizacja była nie na rynku, a "Pod Płaszczką" czyli na terenie parkingu rowerowego na placu Górników.

To był bardzo dobry pomysł bo padający deszcze nie przeszkodził ani w degustacji regionalnych potraw, wśród których znalazły się nawet specjały przygotowane przez naszych gości z Ukrainy, ani w występach przedszkolaków, ani w zakupach wielkanocnych ozdób i atrybutów tego święta.Dużym zainteresowaniem, cieszyły się jak zwykle stoiska przygotowane przez Gminna Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, której członkowie zorganizowali dla dzieci malowania bądź tez inne ozdabianie pisanek. Za trud dzieciaków dostawały one pluszowe nagrody.

Dłuższą chwilę wśród jaworznian spędził Pan Łukasz Kolarczyk. Zastępca prezydenta Jaworzna, tym razem mniej oficjalnie, a bardziej rodzinnie skorzystał z atrakcji przygotowanych dla mieszkańców. 

My mamy dla naszych czytelników dużo zdjęć oraz film na którym utrwaliliśmy występ przedszkolaków z przedszkola miejskiego nr 9. Zapraszamy do oglądania.Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us