Menu

Ostatnia prosta kampanii wyborczej

  • Autor 

dudaost0515006Po tym jak niemal wszystkie materiały wyborcze, promujace kandydatów na prezydenta polskiego Państwa trafiły do rąk wyborców, w ich sile teraz leży los nas, naszych bliskich i całego naszego kraju.
Czy będziemy dalej iść tą drogą, którą Polska szła przez kilka lat, a ludzie czekali i czekali na lepsze czasy, czy też czekają nas zmiany na lepsze, świeże, optymistyczne? To okaże się w niedzielę, 24 maja. W Jaworznie silna ekipa w środę po południu wręczała ulotki, gazety poświęcone Andrzejowi Dudzie, kandydatowi mającemu silne korzenie w naszym mieście. Jak już nijednokrotnie pisaliśmy, mama Pana Andrzeja spędziła tu dzieciństwo i młodość, o czym nie omieszkał wspomnieć kandydat podczas wizyty w naszym mieście 1 maja.
Zapraszamy do przypomnienie sobie tych chwil na jaworznickim rynku. Teraz Pan Andrzej Duda na kończących kampanię spotkaniach wypowiada się o wiele mocniej i bardziej stanowczo wobec brudnych metod kampanii, jakie sotsuje kontrkandydat.

Z nieukrywanym wzruszeniem Polacy oglądali środową konwencję na której wraz z Nim wystąpiła żona i córka, wspierając Go i dając rodakom słowa zapewnienia, że to uczciwy, mądry i kompetentny i o dobrym sercu człowiek. https://www.youtube.com/watch?v=QmGOG_fNt9k
A z dzisiejszej akcji ulotkowej, jej początkowe chwile, kiedy to rozdawano materiały i ruszano w miasto spotkać się z wyborcami, wręczyć im ulotki oraz zamienić kilka słów na temat naszej przyszłości.

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us