Menu

Dzień dziecka w Jaworznie - dwie wielkie galerie zdjęć

  • Autor 

dzdz15a1sSetki? Chyba nie, to już tysiące osób uczestniczyło w Dniu Dziecka na Jaworznickim rynku zorganizowanym wzorem ubiegłego roku przez Stowarzyszenie Jaworzno Moje Miasto.

Impreza rozpoczęła się o godzinie 13 i od razu na centralny plac miasta zaczęły napływać tłumy jaworznian ze swoimi dziećmi, a pół godziny później już trudno było między przybyszy wcisnąć szpilkę. Doskonale przygotowane atrakcje, zabawy, konkursy, pokazy, pozwoliły przez ponad pięć godzin przewinąć się ogromnej liczbie dzieci i ich rodziców, spotkać się ze znajomymi, otrzymać wielką mnogość prezentów, gadżetów, baloników, ciastek, jabłek, a przede wszystkim cieszyć się piękną pogodą i serdecznością, jakiej potrzeba nam wszystkim.

Taka atmosfera była dziełem wielu organizacji i osób prywatnych oraz firm, które zupełnie bezinteresownie, no, może za możliwość małej reklamy działalności, dla dzieci zrobiły wszystko, aby te czuły się jak w prawdziwym miejscu spełniania marzeń.

dziendzie15g163Mimo, że wysiłek organizacyjny przed imprezą był ogromny i przed południem na twarzach dorosłych widać było zmęczenie, to już po paru minutach obserwowania szczęśliwych twarzyczek dzieciaków całe zmęczenie przeszło, a w mięśnie i w ducha wstąpiły niespożyte siły, które pozwoliły uczynić, aby żadne z dzieci nie odeszło bez uśmiechniętych oczu.

Podczas imprezy zostało przeprowadzonych wiele konkursów, a finałem jednego z nich, który trwał w ciągu ostatniego miesiąca, było rodzanie nagród. Byl to konkurs na najpiękniejszą kartkę - laurkę dla Mamy, trwającym w ciągu ostatniego miesiąca. O konkursie piszemy w oddzielnym artykule, a tu prezentujemy zdjęcia dzieci, kóre odebrały nagrody.

Wiele, bardzo wiele zdjęć z Dnia Dziecka prezentujemy w naszych GALERIACH -

GALERIA PIERWSZA

i GALERIA DRUGA,

a my zapraszamy również do posłuchania piosenki, jaką udało się kilka razy zaśpiewać podczas imprezy.

Piosenka mówi na naszym - jaworznian sentymencie do Krakowa.

 

 A jak było rok temu? Zapraszamy TUTAJ

 

 

Powrót na górę

Instytucje miejskie

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Miasta różne

Follow Us