Menu

ogłoszenie bezpłatne

 

Apel Prezydenta Jaworzna w obliczu trzeciej fali pandemii

  • Autor 
Apel Prezydenta Jaworzna w obliczu trzeciej fali pandemiicoronavirus pandemic covid 2019 1200Szanowni Państwo,
trwa trzecia, bardzo niekorzystna fala pandemii. Kolejny raz mamy możliwość boleśnie przekonać się jak nierozsądne jest niestosowanie się do zaleceń opracowanych przez specjalistów epidemiologów.

W naszym mieście mamy aktualnie wysoki przyrost zachorowań i zgonów będących następstwem COVID-19. Przed nami najprawdopodobniej bardzo trudne tygodnie, a może miesiące.

Nalegam i proszę byście Państwo bezwzględnie stosowali się do wyznaczonych standardów zachowań i codziennego postępowania. Proponowane obecnie i kolejne obostrzenia Zdjęcie utworzone przez prostooleh - pl.freepik.com

Z szacunku dla zdrowia i życia innych ludzi przestrzegajmy reżimu sanitarnego i miejmy zaufanie wobec tych, za którymi stoją ugruntowana wiedza, doświadczenia i rzetelne, potwierdzone informacje. Korzystajmy wyłącznie z oficjalnych kanałów informacji o pandemii, stosujmy się do zaleceń.

Proszę, nie dawajcie wiary tym, którzy wbrew faktom nadal lekceważą to co się wokół nas dzieje – choruje i umiera coraz więcej ludzi wokół nas. Od średniowiecza ludzie doskonale wiedzą, że najlepszym sposobem na wygaszanie epidemii i pandemii jest izolacja społeczna oraz korzystanie ze sprawdzonych i zweryfikowanych sposobów leczenia. Skutecznym sposobem na wyhamowanie epidemii są powszechne szczepienia. Dlatego w mieście powstaną nowe punkty do masowego szczepienia - tylko tak jesteśmy w stanie osiągnąć populacyjną odporność i próbować wrócić do normalnego życia.

Spróbujmy przetrwać ten trudny czas w komplecie – tak byśmy wszyscy, bez trwałego uszczerbku, mogli za jakiś czas powiedzieć, że wygraliśmy z podstępnym wirusem.
Dbajmy o siebie, pomagajmy tym, którzy są w potrzebie i wytrwajmy!
Prezydent Jaworzna Paweł Silbert
 

Powrót na górę

Kultura

Polskie portale

INSTYTUCJE

Follow Us